Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+6 hetesen voltam az első...

11+6 hetesen voltam az első nagy genetikai ultrahangon. Ezek a méretek jók ? Crl: 59mm Bpd: 19mm. Fl: 8mm

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a genetikai uh leleted, rajta lesz a válasz, és feltételezem, az orvos is elmondta, mik a megállapításai.
2022. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én amúgy tényleg nem értem. Nekem a genetika kb 20-25 perc volt amit a doki végigmagyarázott, ha kérdeztem válaszolt.

Ti ezt csöndben ültétek végig majd kaptál egy papírt amiről neked kéne megállapítani hogy rendben van e a magzat?

2022. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem se mondanak semmit..ebbe a kórházba k.ssolnak mindenről..és azt se szeretik ha te kérdezel..annyit mondanak a vegŕn nem.találtam semmi eltérőt..ez a jobbik eset vagy fordíthatod a latin szavakat a googleba..

Pontosan nem tudom a méreteket de ha baj lenne ott mondták volna az tuti.

2022. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

2-es, en hulye voltam es az elso genetikaira allamiba mentem. 2 perc alatt lezavart az orvos es kirakott. Szoval nemhogy kerdezni nem volt eselyem, a gyereket is epphogy lattam, mar “lokott le” az agyrol, hogy akkor viszlat. Es nagyon bunko is volt.


Azota mondanom se kell, be se tettem a labam tobbet oda, maganhoz jarok.

2022. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4, ohh az igen… hát akkor már értem, de hihetetlen, hogy komolyan vannak ilyenek… borzalom
2022. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2 perces ultrahang volt és már küldött is ki kezembe a pappírral.

2022. dec. 2. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

2, Az elsőn magánba mentem genetikaira 40 percet voltam, mindent szépen elmagyarázott.

Úgy döntöttem, hogy a másodikért nem fizetek. Én naiv azt hittem, hogy majd ott is minimum 15-20 percet leszek, ha nem is 40-et.

Ennyi erővel jobb lett volna fizetni. A babából kb semmit nem láttunk. A doki pedig semmit nem mondott. Borzalmas volt.

A szomorú az, hogy hiába járok magán terhes gondozásra, mert szülni kénytelen leszek kórházi úton. Remélem szerencsénk lesz.


Egyébként neten megtudod nézni, vannak átlag adatok, hogy mi számít jónak.

2022. dec. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt részletesen leírja, csak görgetni kell.

2022. dec. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!