Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek menstruácio...

Ha valakinek menstruácio alatt fogan meg a baba, akkor hány hétre rá érdemes elmenni nőgyógyászhoz, hogy megállapítsa a terhességet és szívhang is várhatóan legyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ha menstruáció alatt jön össze, akkor az elvileg egy spontán peteérés lehetett és így rövidebb a ciklus is mint szokott.

Akkor együttlét után kb. egy hónappal már várható szívhang?

Vagy az még korai lenne?


2022. dec. 3. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7.héten már lennie kell szívhangnak tehát a menzesztől számolva 6-7 múlva mehetsz már orvoshoz.Hamarabb semmi értelme ha szívhangot szeretnél már hallani.Menzesz alatt nagyon ritka a teherbeesés egyébként.Ez olyan mint mikor nem mutatja ki a hcg jelenlétét a vizeletteszt és csak vérteszt által derül ki hogy terhességről van szó.Akkor gondolhatod mennyire ritka ez:)
2022. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pozi teszt utáni 3. Héten
2022. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pozitív teszt utáni 3. hetet javaslom. Nekem pozitív teszt után 2 héttel petezsák volt+benne embrioecho körvonalazódott, szívműködés még nem volt. Teszt utáni 3. héten már volt petezsák+embrio, jó szívműködés és szikhólyag.
2022. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ne menj hamar,ha nem látják rendesen hüvelyivel nézik és én féltem nem-e megpiszkálták és elmegy a baba...nekrm mind2 baba mensi közbe fogant meg valahogy :D
2022. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5-6hétet javaslom 4es voltam
2022. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!