Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menzesz elott 3nappal pozi...

Peppuh kérdése:

Ha menzesz elott 3nappal pozi volt az ovu josteszt , masnap is es menzesz elott 1nappal negativ akkor tuti hogy nincs terhesseg?

Figyelt kérdés
Menzesz elott 3nappal pozi lett az ovu josteszt, reggeli elso pisibol , majd masnap is ugyan ugy pozi lett aztan ma menzesz elott 1nappal meg negativ vagyis halvanyabb lett , akkor mar biztos hogy meg fog jonni? vagy erre a josteszt dologra abszolut nem lehet adni? Remenykedtem hogy marad eros pozi vegig mert olvastam hogy az mar jo jel ha menzesz elott pozi a josteszt, de ma sajnos nem lett olyan eros mint tegnap es tegnap elott.. elkeseredtem .. volt valaki akinek igy volt es megis baba lett ? Hcg tesztet negativnak latom! Ilyen nem volt meg hogy az ovu teszt ilyen eros lett volna menzesz elott .. csak akkor amikor pem volt .. valakinek valami tapasztalat?

2022. dec. 5. 11:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Én nem adok ezekre a tesztekre de en mensi közbe lettem terhes :)
2022. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Már a másik kérdésedre is írtuk ,hogy engedd már el a jóstesztet!

Ha ma 10es HCG teszt negatív nem vagy terhes!

2022. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem pontos a ciklusom mar jo ideje.. veletlenul csinaltam meg 3napja az lh tesztet mert rossz tesztet bontottam ki ,mondom akkor mar megcsinalom..pozi lett eros pozi.. aztan masnap mar kivancsisagbol csinaltam meg hogy elhalvanyodott e de nem.. ma viszont igen halvanyabb mint az elozo ketto.. most nemtudom mivan .. ossze vagyok zavarodva.. :/ elvileg 18-19-20korul volt pem.. 28-30napra szokott megjonni ..
2022. dec. 5. 11:21
 4/23 A kérdező kommentje:
11:19-es .. konnyu mondani hogy engedd el ! 4ev utan nemtudom te milyen konnyen engedned el! Nemkell bunkonak lenni.. egy szimpla kerdes volt .. mert bizonytalan vagyok!
2022. dec. 5. 11:23
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem te nem zavarodott vagy hanem idióta!

3 napja írják hogy nem vagy terhes mert nincs hcg a szervezetedben de te még mindig reménykedsz!

2022. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben akkor legyek idiota! Ha te igy jobban erzed magad hogy sertegetsz rendben! Mind1 is .. lehet tovabb gorgetni ha ennyire zavar a kerdes! Altalaban ide azert irnak mert vagy kivancsiak valamire vagy csak tapasztalatot szeretnenek az emberek cserelni! De ha ez teged zavar akkor lehet tovabb gorgetni!! Olvastam sok helyen hogy menzesz elott negativ volt a teszt es csak menzesz napjan vagy masnap lett a hcg pozi! Bocsi hogy remenykedek …
2022. dec. 5. 11:28
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ha 4 éve nem jön össze már rég a lombikoznikéne és nem reménykedni,jóstesztelgetni kéne!
2022. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Doki szerint ossze johet spontan.. mar volt 1mehenkivulim 4eve es tavaj agusztusban egy spontan veteles es szeptemberben is egy spontan veteles.. a hormon eredmenyek rendben vannak elvileg ! Mar mi is gondolkoztunk a lombikon a ferjemmel , de a doki szerint minden ertek rendben es meg fiatal vagyok a lombikhoz csak 25vagyok!
2022. dec. 5. 11:35
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ülj a doki szoknyáján!
2022. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

A jóstesztelés csak egy hülyeség, amit valaki kitalált.. viszont a nagy számok törvénye szerint, van akinél “bejön”, de addigra amúgy már egy sima terhességi teszt is pozitív lenne, szóval én erre nem alapoznék semmit.

Ha 1 nappal a nem vár előtt egy 10es érzékenységű hcg teszt negatív, akkor én nem reménykednék.

A javaslatom, hogy válts orvost mielőbb. Persze, teherbe tudsz esni, de biztos van valami oka a habituális vetélésnek. A lombik pedig nem korhoz kötött, 4 év sikertelenség után szerintem ideje egy meddőségi klinikát felkeresni és ott tanácsot kérni.

2022. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!