Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár mellett lakom...

Székesfehérvár mellett lakom egy kisvárosban. Hova menjek nőgyógyászatra, ha van egy pozitív tesztem? Sztk, vagy nővédelmi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello! Én Sztk-ba mentem,de egy ismerősöm a nővédelmibe ment,úgyhogy mindegy,a nővédelmibe annyival jobb hogy nem kell a későbbiekben az uh-ra várni.

Gratulálok!

2010. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. szept. 30. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
pár éve a nővédelmiben ki volt írva csak Fehérváriakat fogadnak, vidékieket csak akkor, ha már korábban is odajártak illetve ha van szabad kapacitás. Kérdezz rá. Akkoriban úgy volt, hogy minden délután volt rendelés, amikor bejelentkezésre fogadtak pácienseket, ha időpontot kérsz, kérdezz rá esetleg. Mondjuk azóta változhatott a finanszírozás és lehet újra fogadnak nem fehérváriakat is.
2010. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az ismerősöm 4hete volt a nővédelmibe és azóta is oda jár,úgyhogy fogadni fognak!
2010. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a nővédelmibe járok ez a második baba, zámolyi vagyok...
2010. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!