Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20.hétig 3kg hízás?

20.hétig 3kg hízás?

Figyelt kérdés

20+5 hetes terhes vagyok, mai mérlegre állás szerint +3kg. Szerintetek ez soknak számít? Családom szerint látszik egy kicsit rajtam a hasamon kívül is.

164/55 kezdtem. Mennyire számíthatok még?



2022. dec. 8. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez átlag súlygyarapodás szerintem.

Nekem anno a nőgyógyász mondta, hogy amennyit a 20. hétig felszedek, kb. annak a háromszorosa fog a terhesség végére feljönni.

Én is a tiédhez hasonló paraméterekkel kezdtem (167 cm 57 kg), a 20. hétre 3 kg volt rajtam, és a kiírt napon 66 kg-val mentem szülni. A szülés utáni hathetes kontrollra már a terhesség előtti súlyommal mentem vissza.

Nem vizesedtem, nem voltam GDM diétán, de viszonylag aktív életet éltem a terhesség alatt is.

2022. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A 3x3-al én is kiegyeznék 😊

2022. dec. 14. 15:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 4 kg-t híztam összesen. Az is a baba volt, mert 3600 g-mal született. Pedig ettem mindent, ami tetszett. Sajnos a genetikádon múlik, felesleges sanyargatni magad.
2022. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én meg 15 kg híztam 47kg-ra. Szülés után 56 kgval mentem haza, szoptatás alatt végig 55kg voltam.

Ahogy abbahagytam 47kg-ra visszamentem kb 2 hónap alatt.


Egyébként maradtam volna inkább 50 kg… de nem. Felül úgy néztem ki mint egy pálcika, max a lábaim voltak formásak.

2022. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!