Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv tesztek rozsaszin pár...

Pozitiv tesztek rozsaszin pár csepp "folyás " Beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés

November 14.-én voltam legutóbb beteg , és 24 napos a ciklusom.

1 nap késés után csináltam Clear blue digitális tesztet és egy másik sima tesztet ami egyértelmű pozitívat mutatott.

Ma 2-3 csepp rozsaszin "folyást " észleltem wc-papiron.. meg ismételtem X-epil tesztet ami szintén pozitiv lett.

Beagyazodasi "verzes" lehet ez?


2022. dec. 11. 21:48
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
2022. dec. 11. 22:23
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha folysz pozitív teszt mellett, akkor keress sürgősen egy orvost, aki ír fel progreszteront.
2022. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Voltam pénteken, akkor még csak 12mm-es méhnyálkahártyát látott, és ma észleltem 2-3 csepp rozsaszin valamit.
2022. dec. 11. 22:50
 14/57 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ezek alapján terhes lehetsz, de a vérzés miatt én felkeresnem a nőgyógyászati rendelést, mert lehet progeszteron hiányod van inkább, de lehet nem.

Te tudod, hogy mi a helyzet veled.

Pl, van-e valamilyen betegseged pl pajzsmirigy betegség, vércukor problemak. Van-e már gyermeked? Ha van akkor vele volt-e ilyen?

Van-e túlsúlyod, hány éves vagy...

Azért már a 24 napos ciklus is eléggé eltér az átlagostól, szóval sok sok olyan kerdest kellene atbeszelned a nogyogyasszal, amit itt nem fog neked senki biztosra válaszolni.


Lehet amúgy persze egy sima beágyazódási vagy egy elpattant hajszálér, vagy akár egy kemiai terhesség is vagy egy progeszteron hiányos állapot.


Persze az első ilyen előtt én sem gondoltam, hogy valami baj lesz, de nekem volt 3 korai vetelesem már sajnos a progeszteron hiány miatt. Egyiknél sem volt élénk véres pecsételés csak barnázás. aztán meg elöntött a vér.


2 terhességet viszont ki is hordtam, és mindkettőnél volt beágyazódási vérzésem, ez élénk vér volt és csak egy "törlésnyi"... szóval lehet amúgy bizakodni is, de én a teszt után mindig azonnal mentem progeszteront íratni, hogy meg is maradjanak velem..

2022. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
annyit még hozzatennek, így a 13.valaszod után h neked nem írták rá a lapra, h kontroll 7nap múlva, panasz esetén AZONNAL? mert nekem igen.
2022. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

2hét múlva rendelt vissza , mivel nem látott még semmit.

De igen a panasz esetén azonnalt azt rá írta.

2022. dec. 11. 22:54
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez egy panasz.. sztem visszamehetsz nyugodtan. lehet már lesz petezsak aztán kapsz valamit..
2022. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Szerdára van magánrendelésre időpontom,szerintem inkább meg várom azt.
2022. dec. 11. 23:01
 19/57 anonim ***** válasza:
66%

már csak azért is nagyon fontos lenne, de gondolom elmondta, mert amíg nem látják méhen belül de + a teszt addig fennáll a veszélye annak h méhen kívüli


Ilyenkor megfelelo tanáccsal látják el a leendő anyukát. Pl vérzés vagy egyoldali fájdalom, erős ismeretlen fájdalom, vagy szédülés, ájulás esetén azonnal be kell menni.


Ilyenkor kérni szoktak 2 Hcg vervetelt (48 óra kulonbseggel) ami szintén mutatja mondjuk igen nagy valószínűséggel ha a terhesség normális mederben halad.


Biztos ezeket elmondták, nem?

2022. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Nem mondtak nekem semmi ilyent ...

Szakrendelesen voltam gyorsan.

Ezért is akarok magánban menni!

Sőt meg katétereztek , csapolt vizeletet vettek.

2022. dec. 11. 23:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!