Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv tesztek rozsaszin pár...

Pozitiv tesztek rozsaszin pár csepp "folyás " Beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés

November 14.-én voltam legutóbb beteg , és 24 napos a ciklusom.

1 nap késés után csináltam Clear blue digitális tesztet és egy másik sima tesztet ami egyértelmű pozitívat mutatott.

Ma 2-3 csepp rozsaszin "folyást " észleltem wc-papiron.. meg ismételtem X-epil tesztet ami szintén pozitiv lett.

Beagyazodasi "verzes" lehet ez?


2022. dec. 11. 21:48
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha összeszedtél valami fertőzést akkor az nem használ, és lehetett ettől is a vérzés de nyilván akkor az a vér nem a hüvelyedből jött hanem inkabb a húgycsőből.
2022. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta van ez a rozsaszin 2-3 csepp rózsaszín valami. Ami egyébként betéten nem vehető észre egyáltalán.
2022. dec. 12. 21:43
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
De azóta is tart a vérzés?
2022. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Pénteken volt 1-2 csepp

Aztán szombaton semmi...

Tegnap meg ma is 1-2 csepp de betéten nem vehető észre csak fürdésnél nagyon nagyon minimális de mégis zavar..

2022. dec. 12. 22:00
 45/57 anonim ***** válasza:

Vajon miben különbözik a katéterrel levett vizelet a normálisan leadottól?

Katétert nem csak indokolt esetben, csinálnak? Pl műtét.


Nem is értem, miért volt ez annyira fontos, hogy tényleg pozitív-e a teszt, hisz úgyis majd ultrahangon derül ki 100%-ra.

😨

2022. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Annál ellenére hogy vittem magammal a 2db egyértelmű pozitiv tesztet amit előtte pár órával csináltam és meg is mutattam.
2022. dec. 12. 22:24
 47/57 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled végül kérdező?
2023. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Komplett spontan veteles történt.... de azóta se jött meg és újra pozitívak a tesztek 🙂
2023. jan. 14. 20:44
 49/57 A kérdező kommentje:
Az az December 13 -án véreztem rendesen és a doki meg állapította a spontan komplett vetelest
2023. jan. 14. 20:46
 50/57 anonim ***** válasza:
nahát de jó szuper! Gratulálok! :) Én is most úgy jártam mint te múltkor. Nagyon nagyon halvány pozitív tesztjeim voltak 2-őt is csináltam ma, aztán egy ici-pici rózsaszínes folyás. Sajnos menstráció előtt is szokott ilyen lenni, ráadásul 2 hónapja 2 jól látható pozitív teszt után pár napos késéssel megjött. Amúgy most a ciklus 25.napján vagyok és még elvileg 3 nap van a nemvártig. Nem tudom mire véljem...lehet megint próbálkozna a szervezetem de nem sikerül? Amúgy a kémiai terhességemnél napokig rázott a hideg és éreztem hogy terhes vagyok de most nincs se hidegrázás se semmi. Egy valami van ma is , ami akkor is volt a fejfájás....
2023. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!