Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyire nehéz...

Szülés után mennyire nehéz visszanyerni a terhesség előtti alakot, ha valaki kifejezetten vékony volt?

Figyelt kérdés
Én alapból mindig is nagyon vékony voltam, 178 cm és 56 kiló, nehezen hízok, évekig pilateseztem és jógáztam,így elég feszes volt a testem és kockás a hasam. Szülés után el lehet érni ehhez hasonló alakot? Plasztikai műtétek nélkül, szimplán étkezéssel és edzéssel?

2022. dec. 12. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. A bőr szokott lazább maradni a hason kicsit.
2022. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem ki, hogy kb. semmi hasam nem volt már, 1 hónap múlva pont ugyanúgy néztem ki, mint szülés előtt, pedig amúgy 17 kilót felszedtem, igaz, az sem látszott rajtam.
2022. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66 kilóval lettem terhes, 1 éves a lányom, 50 kiló vagyok. Semmit nem tettem érte tudatosan. Annyi, hogy nem nasizom a tévé előtt esténként.
2022. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El. Nekemannyi lett mas, hogy a hasam nagy maradt, pedig vekony vagyok, olyan, mintha terhes lennek (ket nagysulyu gyereket szultem, es nincs nyitva a hasizmom).
2022. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt ill. Utána 1,5 - 2 éves kora között, amikor még se aludni se megáll i, se enni nem Akart, ellenben ha nem. Néztem rá egy pillanatig barja sodorta magát időszakban csont sovanyra fogytam.
2022. dec. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Genetika.

Van aki a terhesség alatt szedi fel számolatlanul a kilókat,de utána pillanatok alatt leadja, és van aki alig hízik a babavárás alatt, de a szoptatás idején pedig rengeteget. Attól függ, kinek hogy reagál a szervezete a hormonális változásokra.

A bőr rugalmassága is ilyen.

Én például szerencsés voltam, egy darab striám sem lett, pedig az ikerterhességem alatt óriási hasam volt. A szülések után minden erőfeszítés nélkül lement az összes felszedett kiló, sőt még alá is mentem a kezdő súlyomnak.

De sajnos nem mindenki ennyire szerencsés, sokaknak rengeteget kell dolgozni a régi alakjukért, a striás, megereszkedett hasat meg csak plasztikával lehet szebbé varázsolni.

2022. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!