Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor indul be a...

Szerintetek mikor indul be a szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

39+2 hetes kismama vagyok. A 34.héttől nyitva van mind a 3 méhszájam. Az előző héten a nőgyógyász azt mondta méhszájvizsgálatkor, hogy érzi a fejét és csoda, hogy nem született még meg. Az NST nem mutat fájásokat. Jósló fájásokat nem éreztem még. Annyi az egyetlen dolog amit érzek, hogy a feje amikor mozog, feszül a mégszájam. Azt mondták a kórházban, hogy ha a 40.héten sem mutat semmit az NST akkor pár nap haladék után befektetnek, amit én nem szeretnék.

Szerintetek megszülhetek a héten?


2022. dec. 14. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudjuk..lehet akadályozza ababát valami vagy nrko jobb odabennt..

Van aki a 42.héten szül sose tudni

2022. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Persze nem lehet tudni pontosan,de egy kicsit ideges vagyok amiatt, hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy már meg kellett volna szüljek.

2022. dec. 14. 09:49
 3/15 anonim ***** válasza:
majd ha itt az ideje
2022. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 1 óra mulva, lehet 1 hét múlva. Ezt senki nem mondja meg neked.

Nekem 17hetesen elkezdett nyílni a méhszáj. 36hetesen már be volt illeszkedve a feje. 38hetesen azt mindta a doki, szerinte este talalkozunk. 41.héten úgy indítottak.


Masodikkal azt mondták 39hetesen, hogy zárt vagyok, szerintük a legkisebb jele sincs a szülésnek. Pihenjek, nyugodjak meg, valoszínű indítas lesz ez is. Masnap reggelre meglett a lányom.

2022. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy méhszájad van. Annak az egynek van külső nyílása, belső nyílása, meg a kettő között a nyakcsatorna...

És amíg nincs fájásod, nem fogsz megszülni. Ez lehet 1 nap, de akár túl is hordhatod...Gondolom első gyerek, azok meg nem szoktak kipottyanni az út szélén.

2022. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ösnek tökéletesen igaza van, emellett a nögyógyászok szotak ilyen értelmetlen jóslatokat mondani, amitöl csak ideges lesz a kismama, de semmi alapja sincs az egésznek.
2022. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Professor Trelawney-t kérdezd meg.
2022. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne idegeskedj, próbálnak jósolni a dokik,Nekem is azt mondta múlthéten,hú nyílik a méhszáj, meg meg van rövidülve a méhnyak hú szerinte csak pár nap..na ma is egyben vagyunk köszönjük szépen, 3. Baba amúgy :-) 38+2
2022. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2022. dec. 14. 12:13
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell amúgysem befeküdnöd. Nekik kötelességük elmondani, hogy ez a kórházi protokoll, te pedig megmondod, hogy tudomásul vetted, és saját felelősségre otthon maradsz, ennyi. Nem értem, miért kellene befeküdnöd, ha amúgy panaszmentes vagy.
2022. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!