Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek tesztet vagy még...

Vegyek tesztet vagy még felesleges?

Figyelt kérdés
Most álltunk rá a férjemmel a gyerek projektre. Rólam tudni kell, hogy alapból hosszú ciklusaim vannak, amik 2 havonta változnak, ovulációmat se tudom pontosan, viszont most ovukor pont volt pecsételő vérzésem és másnap ráálltunk a babaprojektre, ez volt november 20-án. Utána 25-én voltunk megint együtt. A naptáram szerint december 3-ai héten lett volna esedékes megjönnie, de azóta 12 napja késik. Közben volt egy repülős utazásom is (ez van, hogy amúgy is megzavarja). Hasam szúrkál, melleim viszont nem feszülnek és nem nőttek, pedig mensi előtt mindig szokott. Nem akarom magamat annyira beleélni, mert szerintem elég ritka, hogy egyből első két próbálkozásra összejönne. Ti ezek tudatában várnátok még 1 hetet a teszttel? :)

2022. dec. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 napja késik, akkor nyugodtan tesztwlhetsz, bármikor.
2022. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kesésnél lehet. Én már az 5. Késési napon teszteltem.

Illetve általában 20 nappal az aktus után lehet tesztelni.

2022. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahogy számolgattam most lehetek a 23-24. napon, de ha levonok belőle olyan 4-5 napot megtapadásig, akkor csak 19. nap környékén lehetek.
2022. dec. 14. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 nappal ovu után már barmikor pozitív a teszt.
2022. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj!
2022. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az tényleg ovu volt, akkor bármikor mutatja ha +. Nekem 10.napon ovu után a predi mutatta 14.nap meg már mindegyik.
2022. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött tegnap. :(
2022. dec. 16. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Új ciklus, új remény! 😉
2022. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!