Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhenkívüli terhességnél is...

Méhenkívüli terhességnél is pozitívat mutat a terhességi teszt? Mik a jelei egy ilyen terhességnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pozitívat mutathat. Tünetei az erős alhasi görcsök és a vérzés.
2022. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmilyen jele nincs, legalábbis korán. Ha már szétrepesztené a petevezetéket, akkor nyilván van, de addigra a terhesség megállapítás általában megtörténik, és észreveszi az orvos.
2022. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem egyre erősödtek a tesztjeim. Nyilalló fajdalom volt a bal oldalon, ami végbélbe sugárzott leüléskor, ez volt a tünete. Félreismerhetetlen. De leüléskor tenyleg annyira, hogy alig bírtam leülni. 6+3 hetesen voltam dokinál, méhen belül nem volt semmi, a bal petefeszekben volt egy cisztaszerű valami, az volt az. Nekem szerencsém volt, felszívódott magától, nem kellett műteni.
2022. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pozitív a teszt. Barátnőmék már nagyon régóta vágytak a babára szóval kb a + teszt után újságolták is mindenkinek hogy érkezik. 1-2 hétig nem is volt gond, mondta is hogy jól van, majd a 7. hét körül megy majd dokihoz, addig felesleges. Aztán twisterezés közben valahogy elesett és akkor nagyon begörcsölt. Rögtön rohantak a kórházba. Megvizsgálták és sajnos mondták hogy méhen kívüli, a petevezetékben van. Sajnos a petevezetéket is ki kellett venni, anyira roncsolódott. Nem esett többé teherbe sajnos, lombikkal sem.
2022. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem már 24 nap eltelt az Együttlét óta, ma teszteltem, negatív lett.

De bal.oldali petefészek szúrkálásaim vannak hetek óta.

Ezért merült fel bennem a méhenkívüli terhesség gondolata.

De ha ennyi nap után negatív a teszt akkor elvileg nem lehetek az.

2022. dec. 14. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Akkor inkabb lassan megint ovulalsz.
2022. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!