Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hét óta jelentkeztek...

8. hét óta jelentkeztek igazán rosszullétek nálam és nem hogy javulna, hanem egyre inkább állandósul egész napra? Volt esetleg más is így?

Figyelt kérdés
Kinek mikor kezdődtek és mikor enyhültek a rosszullétei?

2022. dec. 16. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

7.hét körül kezdődött, 14.héten múlt el.

28.hétben vagyok, pár napja megint rosszul érzem magam, éjjelente is hányingerre kelek, sok lett a savam, rugdossa a gyomromat stb.

2022. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
9-18. hét, amíg nem éreztem a mozgást.
2022. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
8.hét környêkén kezdődött hányinger, hasfájás, puffadás. 25 hetes vagyok, a hasfájás és a puffadás még rosszabb lett.
2022. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12.hétig "csak" émelygés volt és krónikus fáradság.


A 12.hét végétől egész nap 2-3 óránként hánytam, nem bírtam a húsok szagát, az olajét, a férjem nem tudott megenni egy sonkás szendvicset a jelenlétemben, mert kb a markomban vittem ki a dolgokat a vécéig. Pedig előtte imádtam a sonkát, kolbászt.

Zavart a tusfürdők, samponok illata. Az egyik boltban majdnem odahánytam a bejárat elé, mert volt valami szag, ami addig fel sem tűnt.


A 23.hétre ezek enyhültek, majd elmúltak, viszont helyettük álló nap Jurassic Park hangokat hallatt a gyomrom, hasmenésem van, amit semmilyen vizsgálattal nem tudtak kideríteni, így maradt, hogy terhes tünet, illetve hetek óta fáj a derekam.

Most a 30.hét környékén be-be jelentkezik a reflux, szóval csupa móka eddig ez a terhesség :D


De már csak nevetünk a férjemmel a bajaimon, mert tényleg vicces, hogy az elmúlt fél évben egy tünetmentes napom nem volt.

Várjuk mit tartogat a maradék 2,5 hónap :)

2022. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. héttől szülésig tartott a hányás, naponta többször, de állítólag ez ritka.
2022. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 héttől volt,12.hétre elmúlt.
2022. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5+3nal már hánytam, de előtte is émelyegtem egy hete kb. Most vagyok a 9. hétben, nagyon nehezen viselem már. Remélem, elmúlik hamarosan, mert teljesen készen vagyok.
2022. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok a fronthatás most lehet azért is vagy rosszul

Nrkem kb 12 13 hétig vol hányingerem

Néha még előjön

18hkm

2022. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-14. het kozott hanytam. 14-18. het kozott meg 2-3 naponta migren miatt hanytam.


Istenem, de gyuloltem terhesseget a 18. hetig. Most vagyok 23 hetes, most ugye par hete mar jo.

Aztan kivancsi vagyok, mikor lesz megint rossz 😅

2022. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 8. hét környékén kezdődött. Kb a 19. hétig tartott. Folyamatos rosszullét, émelygés, hányás. Kemény volt. Egyetlen pozitívuma volt, hogy legalább fogytam kicsit, így végül a kezdő súlyommal mentem szülni.
2022. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!