Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hét óta jelentkeztek...

8. hét óta jelentkeztek igazán rosszullétek nálam és nem hogy javulna, hanem egyre inkább állandósul egész napra? Volt esetleg más is így?

Figyelt kérdés
Kinek mikor kezdődtek és mikor enyhültek a rosszullétei?

2022. dec. 16. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elso :

Velem ugyanez van. Most vagyok 29 hetes, reggeli hanyinger, lever a viz, ha be kell rakni a mosogepet lefulladok. :(

Tegnap probaltam kicsit takaritani, hat nem ment..

Nekem a 12. Hetig volt rosszulet és most jott vissza.:/

2022. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem korábban kezdődött, most 11 hetesen is tart. De jobb kicsit. A víztől is undorodtam, alig tudtam lenyelni. Főleg delután 5 tól volt borzalmas. Gyakorlatilag hetekig par fajta gyümölcsön kívül nem tudtam mást enni. Sokszor még az is kijött. Hús gondolata is elborzaszt, de még a sima kenyéré is. Sajt szintén. Néha tudok reggelizni már, vagy ebédelni. De egész nap émelygek. Éjjel is gyakran. Hát mit mondjak , várom hogy elmúljon.
2022. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kitartás mindenkinek! Nekem azóta picit talán javult a helyzet, bizakodkom, hogy így marad. :)
2022. dec. 22. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!