Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyit parázott második...

Más is ennyit parázott második trimeszter alatt? 18h

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok, utoljára 14-15 hetesen voltam uh-n, minden rendben volt.

Kb egy hete nagyon pattanásos lett az arcom.

Sajnos tudok olyan történetet, ahol a magzat 5 hónaposan elhalt.

Mivel még nem érzek semmi mozgást, minden nap csak azon töprengek, hogy vajon még él?

Sajnos ultrahangra a doki csak január 17.-én tud fogadni.

A baba mozgását még nem érzem, de ha a hátamra fekszem, néha szoktam érezni, hogy a jobb felemen valami nyom. De pl reggel és este nem érzem ezt



2022. dec. 17. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem szólni, hogy amióta a pattanások megjelentek, a hányinger is elmúlt
2022. dec. 17. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérdező, így hosszú lesz a terhesség. Jön egy nap, mikor kevesebbet mozog a baba és bepánikolsz?


Nyilván mindenki aggódik, hisz mind ismerünk szomorú történeteket, de nem szabad állandóan ezen gondolkodni, erről olvasgatni, belelovallnod magad, semmi értelme, az nem fog megakadályozni semmit, csak téged csinál ki idegileg.

2022. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Van megoldás rá, ha kellően motivált vagy.
2022. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kb egy hete nagyon pattanásos lett az arcom.


Sajnos tudok olyan történetet, ahol a magzat 5 hónaposan elhalt."


Próbálom meglátni ebben az összefüggést. Nem találom.

Mintha azt írnám: Ma hasmenéssel keltem, és a szomszéd Gizike néni elesett a zuhanyból kilépve.

2022. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz ennyire. Én is izgulok folyton valami miatt de aztán lenyugtattam magam mert semmi értelme. 20. hetet töltöm kedden. Pattanás tök normális hormonok miatt simán lehet. Az hogy nem érzed a mozgást az meg egy dolog. Még picike én is néha érzem hogy valami megérintene belülről. Majd ha nagyobb lesz akkor fogod.


Nekem lettek viszkető kiütéseim akkor amiatt izgultam most meg mert reggelente elzsibbadnak a kezeim de minden oké volt. Jeleztem az orvosnak megvizsgált vérkép stb.


Nincs semmi gond. Nem hinném hogy nálad bármi lenne. De ha stresszelsz az nem jó mert kiidegeled magad.

2022. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj,nem kell rögtön rosszra gondolni, rém történteket meg tilos olvasni.

Nekem pl.jót tesz/tett az arcommal-hajammal a terhesség. Én 20.héttől érzem a mozgását ☺️ és a 12.héttől nincs rosszullét sem.

2022. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es! Hát basszus, ezen most szakadok! :D
2022. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!