Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Covid első trimeszterben?

Covid első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Férjemről kiderült hogy covidos, elvileg én negatív vagyok de ugyanazok a tüneteim, mint neki így valószínűleg én is az leszek.

Milyen szövődményekkel jár covid esetén a terhesség? Így nagyobb az esély a vetélésre?

6. Hétben vagyok



2022. dec. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb nyugi.Nem lesz semmi baj csak ne stresszelj rá és túl leszel rajta.Meleg tea,húsleves,mézet fokhagymával eheted,vitaminok,sok pihenés és nem lesz baj.
2022. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár semmi szövődménnyel, én is atestem rajta , 11 hetes terhes voltam, mire eljutottam terhesség megállapításra. Pihenj sokat és ne stressszelj
2022. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugtattatok :)
2022. dec. 9. 15:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos belázasodtam, most már tuti a covid, mert izomláz szerű érzésem is van :( remélem nem lesz baja a picinek
2022. dec. 9. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két terhességem alatt kétszer is elkaptam a covidot. Az egyiknél nagyon korán volt az első, volt egy pozitív terhességi tesztem, rá egy hétre már egy pozitív covid tesztem is. Minden rendben van velük.
2022. dec. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. 37.8 fölött nem volt a hőmérsékletem és rubophennel le is ment.

Viszont ma szörnyű gyomorfájással keltem. Ez véletlen lenne vagy esetleg a covid lehet vagy csak a terhesség :D ? Erre terhesen van valami természetes vagy biztonsággal használható módszer?

2022. dec. 10. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most mind a kettőre rá lehet fogni, de valószínűbb, hogy a terhesség miatt van. Az első 3 hónapban nagyon rosszul voltam én is, alig tudtam megenni valamit. Nekem nem nagyon segített semmi, de ez teljesen normális, a második trimeszter könnyebb lesz, aztán a harmadik megint nehezebb.
2022. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na hát olyan hasgörcseim voltak, hogy azt hittem meghalok. (Nem méh) Már gondolkodtam, hogy ügyeletre kellene menni mert ez nem normális. Aztán ettem krokettet mert csak azt kívántam és mintha elvágták volna. Még most is fáj de csak nagyon nagyon picit. Gondolom covid tünetei.

Illetve a jobb petefészkem fáj kicsit. Az bajt jelenthet? Ez a fajdalom tuti nem covid.

2022. dec. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!