Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat valami gondot, ha a...

Okozhat valami gondot, ha a Femibion 1-et, folsavat és progeszteront szedem a második trimeszterben is?

Figyelt kérdés
Pontosan ma vagyok 13 hetes, a Femibion 1-ből még van két hétre való, a nőgyógyászom azt mondta,hogy azt még szedjem be és csak azután váltsak a kettesre, illetve írt fel még egy hónapra való folsavat és mondta, hogy a progeszteron szedését is folytassam (abból is van még másfél dobozzal), pedig nincs vérzésem, vagy szokatlan folyásom, még az első hetekben írta fel együttlétek utáni nagyon halvány barnás/rózsaszínes folyásra. Olvastam, hogy a folsav szedése a második teimeszterben nem tesz jót, az még ráadásul van a Femibion 1-ben is, amit még két hétig kell szedjek. A progeszteron mondjuk nem hiszem, hogy gondot okozna. Mit gondoltok? Van aki esetleg tájékozottabb ezen a téren? Akinek mondjuk orvos mondott ezzel kapcsolatban valamit?

2022. dec. 17. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elértetted a kérdést :)
2022. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Elárulom neked, hogy valaki semmilyen vitamint nem szed, vagy csak néha-néha, mikor benne marad, és nem hányja ki (pl én), és semmi nincs belőle. Régen sem szedtek vitamint, Afrikában mai napig nem, és enni sincs mit....

Főleg úgy, hogy ezek nagy része fel sem szívódik.

Akkor gondolj bele, mennyit "árthat" egy "1-es" vitamin vagy a folsav be nem szedése, ha nem akarod...

2022. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Jelen! Kb 3-4 naponta bekapok par vitamint es ennyi. Az a helyzet, hogy meg igy is rohadtul hanyingerem van toluk, pedig mar 24 hetes vagyok. Hiaba kaja utan veszem be, nem segit, igy nyilvan semmi kedvem hozza.

Egyedul vasat es magneziumot szedek napi szinten, mert a hasam neha gorcsolget, a vasam meg alacsony volt legutobb, de amugy a verkepem tokeletes es eddig ugy nez ki, minden

2022. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!