Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki írta hogy lehet hogy...

Valaki írta hogy lehet hogy szivárog a magzatvize és én is voltam így hogy pisilés után jött még valami azóta nem látott orvos lehet hogy nekem is szivárgás vagy az nem csak egyszer jön hanem egész nap?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem csak egyszer jön hanem egész nap. nem olyan mintha bepisilnél, hanem mintha mensikor hosszú idő után felállsz és folyik ki a vér. (bocsi a példáért)
2022. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is magzatvíz szivárgással voltam az elsővel.

Az 1es tökéletesen leírta. Pl felállásnál, vagy leguggolás/hajolásnál folydogált nekem. Ezt nem lehet szerintem a pisiléssel összekeverni


Így mentem be a kórházba, ott meg a doki hülyének nézett, egész nap rahtam nevetett, mert a magzatvíz vagy elfolyik vagy nem. Az nem szivárog. Ennek ellenére majdnem belehalt a fiam, mert a váltás orvosig már semmi magzatvíz nem volt.

(2019)

2022. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett később kettes? Mennyi idős terhes voltál akkor?
2022. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

39+5

Reggel mentem be ezzel. Egész nap rám se néztek. Konkrétan könyörögtem, hogy csináljaka egy uh-t. Nem tették.

Este 7re jött a váltás doki, ő vett komolyan. Uh-t csinált, azonnal indította a szülést.

Olyan szinten kiabált a nappalos orvossal, még én is megijedtem.


Hál istennek semmi baj nem lett. Azóta 3 éves a fiam.

2022. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. nagyon bizarr eset lehetett a tiétek. 🙁

én rezidensnél szültem, még ő is tudta, hogy van ilyen. sőt a műfogást is tudta, hogy lehet kimozdítani a baba fejét és leellenőrizni, hogy tényleg szivárog-e. egy másik még nála is fiatalabb rezidensnek meg is mutatta.

2022. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont pisilés után,ahogy álltam fel elfolyt egy része,de valóban nem lehetett összekeverni. Érzésre nekem is teljesen olyan volt,mint ahogy #1-es leírta (tök jól megfogalmazta). Nekem sem hittek,hogy valamennyi elfolyt és engem sem ultrahangoztak. Kb pont 24 órával később sürgősségi császár lett belőle. Nálunk is egy hajszálon múlt,hogy nem halt meg,de úgy tűnik,hogy nem lett maradandó károsodása. És igen,ez a doki is tiszta ideg volt,hogy a többiek idióták.


A terhesség alatt én is többször hittem,hogy szivárog,de csak erős folyás volt. Így utólag könnyű persze mondani,hogy mennyire más volt.

Bár én nem vettem,de elvileg lehet kapni olyan betétet,ami elszíneződik,ha szivárog a magzatvíz. Azt hiszem,Rossmann+DM-ben is van.

Illetve anno én is itt olvastam,hogy a magzatvíznek van egy fura édeskés illata.

2022. dec. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5!

Itt még csak nem is rezidens volt.

Egy öreg doki. És a sors fintora, én is nála születtem, pedig 30éves vagyok. Szóval láthatott már ilyen esetet.


Ő manuálisan felnyult, es kb 13mp alatt kijelentette ép a burok, minden oké.


2#

2022. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

2. nekem a rezidens manuálisan felnyúlt és 13 mp alatt kijelentette, hogy ha így elnyomja a baba fejét a méhszájról, akkor hopp, szivárog a magzatvíz. és szivárgott is azonnal.

ezt gondolom minden nőgyógyász meg tudná csinálni, ha akarná. vagy ha bizonytalan, tényleg ott az uh. (nekem ennek ellenére azt is csináltak, megnézni hogy fekszik, mégis kb minden ok-e)

én kezdem azt érezni, hogy sokkal jobban jár az ember, ha fiatal orvoshoz kerül vagy fiatal orvost választ, mintha valami őskövületet akit kb. már csak a valamikori jó hírneve visz előre. 🤨

2022. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem burokrepesztesnel mondtak, hogy szerintuk mar szivargott napok ota. Passz, en nem vettem eszre. Pedig csinaltam a papirzsepkendos próbát, hogy egy orat bent volt vizes lesz-e meg ilyenek. De en meg nem ereztem.
2022. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!