Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 2 naposak vagyunk...

6 hét 2 naposak vagyunk (elméletileg-doki még nem látott). Normális hogy néha semmit nem érzek?

Figyelt kérdés

Pozitív teszt van. Néha érzek tüneteket (feszül a hasam, a mellem be van duzzadva, kívánós vagyok, stb.), de van olyan, hogy az ég világon semmit nem érzek. Azt mondta máskor a doki, hogy akkor jó, ha "terhesnek" érzed magad. Lehet, hogy a vitaminoktól, magnéziumtól van ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 25. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha te is 6 hetes es 2 napos vagy akkor normális
2022. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Huh.. még meg sincs a gyerek de már többeszámban vagytok? Azért az kicsit erős..



Amúgy.. nekem 3 terhességem volt amiből egyben nem volt ilyenkor semmi tünetem. Missed ab lett, de ettől még másnál normális az is ha nincs tünete.. nálam nem volt az. Másik kettővel a + teszt napja környékétől émelygés és mellfeszülés volt.

2022. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyik gyerekkel sem volt tünetem...
2022. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

33, lassan 34 hetes várandós vagyok, és azon kívül, hogy nem jön meg, illetve a 28-29. héttől egy kicsit nőtt a pocakom, de még mindig ugyanabban a nadrágban járok, mint előtte..(184 cm, 76 kgval kezdtem, most vagyok 80-81)

(na meg persze az uraság a 20. héttől rugdos) semmi tünetem nincs.

Ha pcos-om/cikluszavarom lenne kb. észre sem vettem volna a terhességet kb. félidőig.

2022. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Vagytok? Fúha.
2022. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges válaszokat!
2022. dec. 26. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanitt tartok én is és azon kívül, hogy a melleim feszülnek néha , az ég világon semmi tünetem nincs.
2022. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én naptár szerint 5 hetes vagyok. Egy hete folyamatosan ennék, fájnak a melleim és többször szédülök. Az első kislanyomnal is pont ugyanígy kezdődött, így csak a biztonsag kedveert vettem a terhességi tesztet. Jajj és bármikor, bármitől el tudok kezdeni sírni 😄 ilyenek ezek a hormonok. Nekem az első terhességemnel is ennyiben merültek ki a tünetek egész a 12. hétig, onnan pedig csak a hasam nőtt. Ugyhogy nem probléma ha nem erzel mást, a mellfeszules is időleges, van mikor erősebb van mikor nincs.

Boldog babavarast!

2022. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!