Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11.dpo pozitiv tesztek szerint...

V. Dominika kérdése:

11.dpo pozitiv tesztek szerintetek normalis hogy pozi?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. Ma reggeli vizeletből csináltam 4 féle tesztet...clear blue, x-epil, facelle és predictort..15.-én volt pozitiv ovu tesztem és hő felugrádom mánapra. Lehetséges hogy 11dpon már ilyen "intenzíven" mutatja a teszt a pozitivitást. 2 éve volt egy mehenkívülim azóta próbalkozunk sikertelenül...es van bennem egy félsz hogy nem e korai hogy ilyen szepen mutatja? Kep hozzaszólasban.?
2022. dec. 27. 10:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 27. 10:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mutathatná egy érzékeny teszt? Amúgy ha 16-ra ugrott fel a hő, akkor a mai az 12. dpo.
2022. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!🙂 van bennem egy kis para...sokat olvastam h a korai pozitiv rossz jel is lehet bár nekem a mehenkívülinél pont az ellenkezője volt...
2022. dec. 27. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Minek kell minden baromságot elhinni, meg egymást hülyíteni, de komolyan?

Az se jó, ha hamar pozitív., Az se jó, ha későn pozitív. Az se jó, ha kicsit pozitív. Az se jó, ha nagyon pozitív. Az se jó, ha erősödik, az se jó, ha nem erősödik.


Mi lenne, ha gyakorikérdések helyett inkább örülnél a pozitív tesztednek?

2022. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos egy teljesen eszköztelen, önbizalomhiányos nő fog megint szülni, akinek egyetlen darab olyan barátja, családtagja sincs, akitől ezeket megkérdezheti a valóságos életben. Nem pedig Gizikétől Alsópáhokból.
2022. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egycsaj. köszönöm szépen a válaszod. nem vagyok önbizalomhiányos...sőt még családom is van akiknek még nem igazán szeretném elmondani pontosan a méhenkivülis eset miatt...sajnálom hogy így kicsaptam nálad a biztit a kérdésemmel..remélem azért nem okoztam maradandó törést benned a kérdésemmel. borzasztó a rosszindulat a világban...nem gondolom hogy a kérdésemmel bárkit megbántottam volna..de én öszintén sajnálom ha igen...
2022. dec. 27. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép tesztek, egyértelműek. 11. dpon is mutathat pozitívat természetesen, ne aggódj!
2022. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 12. dpo-n csináltam ezúttal tesztet, mert már voltak tüneteim. A 25-ös teszt is egyértelműen pozitív volt. Menzesz szerint most vagyok a 13. hétben, az uh szerint viszont már a 14.-ben, kerek egy héttel nagyobb, előbb foganhatott. Talán nálad is ez a helyzet, ezért erősebb a teszted már korábban.
2022. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat.utólsónap jó babavárást kívánok.
2022. dec. 27. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok és csak légy pozitív . Most minden rendben lesz
2022. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!