Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szűnt meg a várandósság...

Mikor szűnt meg a várandósság során a szex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és még mindig van színes rózsaszín folyásom együttlét után
2022. dec. 28. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az orvos? Soha nem volt ilyen egyik terhességem alatt sem. Semmilyen rózsaszín folyás nem normális terhesség alatt
2022. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5 gyerekem van,soha nem véreztem szex után terhesen sem.Dokit kell megkérdezni erről.Semmiképpen sem normális.
2022. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális...
2022. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, és az sem normális, hogy véres folyásod van szex utàn és csak dugtok még mindig. Majd elvetélsz.
2022. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ugye van, akinek a szex fontosabb, mint a gyereke élete
2022. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha attól van, hogy elpattant egy ér ertetendő okok miatt, hiszen ilyenkor érzékenyebb ott bent minden, akkor szerintem lehet normális.

De valóban azért egy orvost jó lenne megkérdezni, hiszen itt max csak feltételezni lehet.

2022. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg mêlyen fekszik a méhlepény, akkor jellemző ez, és ilyenkor tilos szexelni, mert lepényleválást okozhat.


De hihetetlen, hogy valaki képes nyugodtan szexelgetni, miközben minden alkalommal végzik utána, és eszébe sem jut abbahagyni a dolgot és utána járni, megvárja, míg elvetél.


Nekem ez felháborító. A normális embereknek meg, akik féltenék a gyereküket, nem jön össze...

2022. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Vagy méhszájsebed van. Nekem is az van/volt. Konzultálj orvossal, vizsgáljon meg, ő tudja megmondani.
2022. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem emlitetted ezt az orvosnak?

Gondolom nem, mert nagy esellyel a masodik ilyen utan eltiltott volna a szextol.

Eleg laza vagy, en azert ezt komolyabban vennem.

2022. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik a kérdés, mintha ez egy általános dolog lenne terhesség alatt, amit csak meg kell várni, hogy elmúljon.

Hát nagyon nem az...

2022. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!