Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhen kívüli terhesség?

Lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A legutóbbi menzeszem november 13.-an kezdődött, december 11-én voltunk együtt a párommal,mielőtt most megjött december 27-én, szóval kb két hetet késett. A ciklusom nem teljesen szabályos, általában 29-34 nap közötti, ennyit nem szokott késni.

Múlt héten hétfőn és pénteken csináltam két tesztet, mindkettő negatív lett. Mégis rettegek, hogy esetleg méhen kívüli terhessegrol van szó, a menzeszem színe kicsit sötétebb illetve állagra sűrűbb (de persze ver kinézete van, nem barnás), illetve a bal petevezetekem néha szurkal. Holnap is veszek tesztet, illetve tegnap voltam dokinal, aki kb ki röhögött mondván, hogy van két negatív tesztem, biztos kimutatta volna, ha terhes vagyok… szóval szerintetek sincs okom aggódni?


2022. dec. 30. 02:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos tökéletesen megválaszolta ezt a kérdést. Névtelen Mariskák fórumán mivel lehetnél még ennél is okosabb, most komolyan?
2022. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Félek, hogy esetleg korán teszteltem, illetve van ismerős, akinek a negatív tesz ellenére volt méhen kívüli terhessége :(
2022. dec. 30. 02:33
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem Mariskák, hanem Krisztiánok.

Még jobb.

2022. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mendemondák persze. Aztán kiderül, hogy a sztorikban van még egy kis ez, meg egy kis az... NEM vagy terhes. November 13-a volt az előző ciklusod, 2 negatív teszted van és menstruálsz, plusz orvosnál is voltál. NEM vagy terhes. Sehogyan sem.
2022. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

De honnan jött ez a méhen kívüli dolog egyáltalán?

Annyi más oka lehet egy késésnek, ráadásul itt még pozitív teszt sincs.

2022. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Bekattant neki és nem engedi, mint a gumicsontot. Az orvos sem győzi meg arról, hogy nem terhes. Van, akinek az agyára megy az ilyesmi, főleg ezen a fórumon gyakori (megkockáztatom, hogy mindig ugyanaz az ember, de sajnos lehet, hogy többen is ebben szenvednek).
2022. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, negatív teszted van, menstruálsz, orvos megnézett.
2022. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A furcsa nem gorcsolo, hanem szurkalo és néha nyilallo egyoldali fájdalom miatt, illetve a késes miatt, meg hogy a menzesz előtt barnazott, valamint most mint említettem, kicsit más a menzesz. Először a haziorvossal beszéltem, akkor még nem volt meg, ő mondta, hogy a negatív tesztek ellenére is lehet méhen kivuli, menjek el egy nogyogyaszhoz. Aztán ő már nem vizsgált meg, mert ott jött meg a rendelőben.
2022. dec. 30. 02:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos megvizsgál, ha elmentél hozzá. Akkor is, ha vérzel.
2022. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

6


egyszer nem tettem fel kérdést ebbe a kategóriában. Sajnos pánikbeteg vagyok, különösen akkor jön elő, ha valamilyen betegség felmerül, és igen, sajnos nagyon rá tudok pörögni :(

2022. dec. 30. 02:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!