Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudom hasznàlni a...

Miért nem tudom hasznàlni a szívhangfigyelőt?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, csak a köldököm körül találok egy olyan hangot ami hasonlít a szívhanghoz. Elég vaskos a hasfalam, lehet amiatt? Legutóbb is csak magamra ijesztettem, de utánna voltam dokinál nem volt semmi gond. Már annyira érezném, hogy mozog de még eddig nem vagyok benne biztos hogy őt éreztem 2 napja.
2022. dec. 30. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan jó kütyük ezek, félidő után majd könnyen megtalálod, de addigra már mozogni is érzed. 16 hetesen már az is csoda, ha néha megvan, akármilyen is a hasfalad.
2022. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 hete a doki is alig tudta megnézni a szívhangot annyira nem szereti. De ha a köldöknél mégvan az a lüktető hang szerintem az is jó. Vagy is csak gondolom. Heti 1x próbàlkozok vele csak. Ha már megmozdul akkor nem is fog kelleni.
2022. dec. 30. 23:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De miert a koldoknel keresed? Keresd lejjebb!

En 25 hetes vagyok, de a babat mozogni is boven koldok alatt erzem meg.

A szivhangot meg nekem is ott kereste a vedono pl, nem koldoknel, 2 napja voltam nala.

2022. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kerestem már mindenhol, de egyszerűen semmi. Néha ilyen csobbano hangot hallok.
2022. dec. 30. 23:45
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A vastag hasfal, pláne ha mellső fali méhlepénnyel társul, az megnehezíti. Sok krémmel/zselével próbálkozz és türelemmel. Közvetlenül a medence felett indulj, és nagyon lassan, finoman forgasd az eszközt, hogy minden zegzugot "belásson". A hasad egyik vagy másik széle felé is érdemes elmenni és kicsit beforgatva oldalról próbálkozni.


Én a második gyerekkel vagyok várandós, előzőleg sokat használtam a figyelőt, pont ma vettem elő a második gyerekhez (az elmúlt hetekben már éreztem a mozgását szerintem, de napok óta nem), és idő volt, mire meglett. A környező artériák tudnak még megviccelni, a baba szíve sokkal gyorsabb!

2022. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen idősen mindig a bugyi vonalában találtam meg, ott próbálkozz!
2022. dec. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

16 hetesen a vedono a koldok alatt joval, punci felett nezte nekem és egybol megtalalta.

Nekunk kifejezetten megtiltotta, hogy vegyunk ilyen szerkezetet, mert szerinte csak az idegeskedes van belole..

31 hkm

2022. dec. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Miert nem tájékoztatják az anyákat hogy árt a magzatnak és csak ritkán szabad használni? Meg leginkább csak a védőnőnek kéne?
2022. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a bugyi vonalában bal oldalt egyből megtaláltam :D biztos hogy ő volt mert nagyon gyors volt. Középen egy artéria lehetett mert az jóval lassabb volt. Nem szoktam sűrűn használni, csak heti 1 alkalommal.
2022. dec. 31. 08:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és megértem azokat a védőnő két, akik azt mondják, hogy csak az idegeskedés van belőle ha nem találod meg. Nekem előtte volt egy missed ab-om így nekem mindenképp megnyugtatás volt megtaláltam es kapcsoltam ki. Elvileg egy lóügetést kellene hallani, a csobbanások azok teljesen más hangok.
2022. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!