Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros kismamák! Ti mit...

Császáros kismamák! Ti mit vittetek a kórházba magatoknak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szilvásbuktát
2023. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
magas derekú bugyit, bazimaxi betétet, ami egyáltalán nem kellett, mert rendesen "kitakarítottak", cappy rostosat a bélműködés miatt. Övet, amivel fel tudom magam húzni, de ezt adtak is. Kispárnát. Telefontöltőt. Kubu vizes üveget, én csak 1et de vigyél 3-4-et, mert nagyon szomjas leszel, de nem kelhetsz fel, ne kelljen a nővérkének óránként újratöltögetni. Cumisüveget és babavizet, mert tejem nem volt, és nem akartam, hogy besárguljon. Tápszert nem vittem, első gyerek volt, szegény első éjjel meg napközben végig sírt, mert semmi tejem nem volt, estére egy idősebb csecsemős hozott tápszert, mert "őt nem érdekli a mostani divat, hogy nem adnak, ő nem nézi el, hogy éhes". Megette és aludt is. Szóval a következő gyereknél, ha lenne, biztosan vinnék magammal. Köntös, de nem kellett, cicanadrág és tunikák, sport-szoptatós melltartó. wc-ülőke papír, de nem kellett, mert sikerült vip szobát kapjak.
2023. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is mint az egyesnél ezek voltak plusz

Mosakodó szivacs az nagyon jovolt nekem,kézmosószappan evőeszköz pohár tányér kistörölközö,fertőtlenítőszert ajánlom esetleg..

wc papír nálunk ilyen is kellett..tisztálkodó szerek termeszetesen

Nekem kellett nagy betét is mert itt csak 1 et kaptunk utana a sajátunk van,babának is popsitörlő pelenka itt azt sem adtak.

Itt ahol én szülök mindnet vinni kell-kellett

2023. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Kérj a védőnőtől papírt hogy ahol te szülsz oda mik kellenek,a köntös nekem nem.kellett így is izzadtunk mint állat :D

3as voltam

2023. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!