Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is többet mértek saját...

Ti is többet mértek saját magatoknak, mint az orvosnál?

Figyelt kérdés
Ha vérnyomást mérek, mindig magasabb itthon, mint a dokinál. Voltam kórházban is, mert valóban magas lett, ott is, de helyre lett rakva, és most amint hazaengedtek, megint magasakat mérek ugyanazzal a gyógyszerrel. Lidl sanitas méröm van. Lehet hogy bestresszelem magam?
2020. febr. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva....
2020. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos hogy hat a gyógyszer. Nem véletlen hogy sok toxémiás idő előtt szül. A magas vérnyomás lepényleválást is okozhat. Nem játék, ha továbbra is magaskat mérsz, akkor irány vissza a dokihoz!
2020. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En időben vagyok már. De mérem persze. Csak furcsa, hogy miért magasabb még aznap itthon.
2020. febr. 3. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg pont fordítva kéne lennie. Minden esetre érdekes, hogy nálad így van.


Sajnos a kérdésedre nem igazán tudok válaszolni, de köszönöm mindenkinek, aki időt fordított a válaszom elolvasására. További szép estét mindenkinek!

2020. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért lehet, mert az igazán magas érték épp itthon lett? Anélkül, hogy kaptam volna egészségügyis megnyugtató választ...nem volt akkor itthon gyógyszerem és nagyon féltem. Most van, de hát az sem fog azonnal hatni. Azon is agyalok, hogy biztos jó-e a vérnyomásmérőm. A kórházban jó volt a segítség megnyugtató közelsége, de itthon nincs biztonságérzetem etéren.
2020. febr. 4. 07:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fordítva volt. Mikor itthon 140/90 volt, a dokinál 160/100. A kórházban szülés után se ment le 140/90 alá, itthon egyből 120 alatt is mértem.
2020. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont fordítva kórházba magas volt otthon meg jó volt.
2020. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt a vérnyomàsmérőt hasznàlom-ha a csuklós vàltozatra gondolsz-. Itthon az egekben van a vérnyomàsom a Lidlben vàsàrolt vérnyomàsmérő szerint. A vizsgàlatokon normàl tartomànyban mozog.

Azt javasoltàk, hogy vàsàroljak klinikilag validàlt vérnyomàsmérőt, mert ami van, az nem megbízható. Meg is történt, ês Omron készülékkel itthon is jó vérnyomàst mérek magamnak. Neked is azt tudom ajànlani, hogy fektess be egy megbízható vérnyomàsmérőbe. :)

2020. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!