Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok abban segíteni,hogy...

Tudnátok abban segíteni,hogy egy 12 hetes genetikai vizsgálaton mi történik? És egy kicsit aggódom is a babáért hogy minden rendben legyen! Kombináltra megyek hétfőn reggel! Köszi előre is!

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnézik mindene megvan e a babócádnak. a szerveit, a kezei lábai a koponyáját magzatvíz köldökzsinór stb.

Meg a down szindrómára utaló jeleket.

2023. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Illetve a kombinált teszthez lesz még egy vérvétel is. Nekem ott helyben levették, nem tudom, abban a kórházban hogy működik, ahová te mész.
2023. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hete voltam ezen a vizsgálaton, hasi ultrahanggal nézték a babát, jó alaposan megvizsgálták. Nézik, hogy megvan-e az orrcsontja, szív tengelyállását, működését. Hasfalat, gerincoszlopot, alsó és felső végtagokat. Tarkóredőt mérnek. Nekem ráírták a papírra azt is, hogy átlagos mennyiségű a magzatvíz. Lepény a hátsó falon.
2023. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Alaposan megvizsgálnak.

Nekem nem mondtak úgy semmit..

Minden rendben volt hála az égnek de nem fűztek hozzá semmit. Úgymond sima uh volt.

2023. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. jan. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!