Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon azt...

12 hetes ultrahangon azt mondta a doki, hogy valószínűleg kislány. Tudnátok küldeni uh képeket a 12 hetes magzatotokról H Ha már akkor megmondták a nemét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy miből gondolta a doki az enyémről, hogy kislány, mert én mintha láttam volna a kukiját, de lehet, hogy csak a köldökzsinór volt.

Nincs türelmem kivárni a következő vizsgálatot



2022. nov. 9. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az orvos tudását megkérdőjelezed, mert majd te mások magzatainak UH képe alapján eldöntöd, hogy a te magzatodnak mi lehet a lába között. Kvázi ezt vázoltad fel. Érzékeled, milyen abszurd?
2022. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor ha valaki uh képet kér csak nekem jut eszembe, hogy mi van ha csak előadta a csávójának hogy terhes, közben meg nem, de kéne neki egy kép?!

Amúgy kérdező nem kell kivárnod a következő időpontot, bármikor elmehetsz magánrendelésre.

2022. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én nem teszem ki a gyerekem nemi szervét ide, bocsi.


Amúgy az IQ-d 40 alatt van?

2022. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Más uh képe alapján te el tudod dönteni, mit lát az orvos a tiéden? Ne nevettess már!

Ilyet kérni amúgy is pofátlan dolog. Vagy te is mutogatsz magadról uh, röntgen stb képeket random idegeneknek, ha kérik? Esetleg képeket a gyerekedről?

2022. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs türelmem kivárni a következő vizsgálatot"

Magánban akár minden nap mehetsz.

2022. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Google keresés?🤷🏻‍♀️ nem egy fotót fogsz találni, azokkal hasonlítgathatod a tiédet.
2022. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel megnézel 50-et, 60-at. Annyit ő egy héten lát. És csinálja hány éve? ... Szerintem ezt engedd el!
2022. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha átveréshez kéne a kép, akkor nem “nemiszerves”, hanem sima baba uh-t kérne. Ez lehet, hogy annyira beteg, hogy erre izgul. 🤮
2022. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
12 hetes uh-n nem igazán mondják meg a nemét.Esetleg a 18 hetesen, addigra valamennyire már különbözik a fiú,meg a lány.
2022. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megtippelte a nemét a 12. hetin, fogalmam sincs, mi alapján, mit látott. Aztán a 20. hetin hozzáért az UH gép a hasamhoz, és egyből "tudják már, mi lesz a neve a kislánynak?", akkor sem láttam, hogy miből látta. A második gyereket várom, az elsőnél is ugyanez volt, a korai UH-kon még talán felismertem néha a fejét-karját, esetleg a gerincét, mert az könnyen felismerhető, de ennyi, a többi részletet meg hogy az orvos honnan látta, azt sejtésem sincs... Szóval nem biztos, hogy mások UH-képeivel összehasonlítva bármivel is okosabb leszel. Én pl sosem látok ezeken semmit, jó eset, ha egyáltalán a gyereket felismerem rajta :D

Viszont az orvosnak igaza lett mindkét alkalommal, amikor a 12. heti UH-n tippelte a nemét, tehát valamit csak ér az a sok-sok év egyetem és X év tapasztalat, amivel csinálják ezeket a vizsgálatokat...

2022. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!