Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a nemi szervem, mitől...

Fáj a nemi szervem, mitől lehet? Olyan mintha belülről nyomná valami (ehez tudnám leginkább hasonlítani), mikor megfordulok az ágyban vagy fel ülök is fáj! 26hetes pocakos

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre en is kivancsi vagyok,mert epp ez tortenik velem is,mondjuk igy a 39.hetben gondolom ez mar nem problema,inkabb joslo fajas,de nekem is van mar jo ideje :)

Bocs,hogy nem a kerdesre valaszoltam...

2010. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeméremcsontod fáj :-)
2010. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valószínű a bébi nyom valamit, vagy esetleg elkezdtél tágulni. Ez mindenkinél más időben jelentkezik , nálama 28 héten kezdődött , most is van még , de már csak időnként, azóta fáj a csípőm , és a derekam is.

31 km

2010. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy tágulsz. Helyezkedik a méhed.

Nekem ugyan ilyen tüneteim vannak, sőt nekem a combjaim belső oldala is fáj, mintha izomlázam lenne. El fog múlni.

Próbálkozz valamilyen kismama tornával, vagy kismama jógával. És persze az intim torna is nagyon fontos, hisz ha erősíted azokat az izmokat, jobban bírják majd, a terhelést és a baba növekedésével járó testi változásokat.

2010. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog elmúlni, de majd hozzászoksz! Nekem kb. a 30. héten kezdődött ez a fájdalom. Fáj a szeméremcsontom és mintha izomlázam lenne. Most már vannak napok, hogy alig tudok menni. 37 hetes
2010. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!