Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, hogy kisebb a baba?

Baj lehet, hogy kisebb a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 hetes kismama vagyok. Eddigi ultrahangokon mindig pár nappal nagyobbnak mérték a babát, a mai ultrahangon pedig kisebbnek... Elvileg 24+6 vagyok ma, a baba méretei 24+0. Eléggé megijedtem, a dokim nyugtatott, hogy ne idegeskedjek ezen, minden rendben az áramlással és minden egyébbel ami arra utalhatna, hogy esetleg gond van. Engem mégsem hagy nyugodni a dolog. Főleg, hogy eddig mindig nagyobb volt... :( járt már valaki hasonló cipőben?

2023. jan. 6. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dima genetika


Az átlag gyerek nagyobb, ahhoz nézik.


Nekem 3 héttel! volt kisebb aztàn túlvittem 1 héttel ( valóban!, nem elszàmoltak) és így lett 3 kg.. az átlag időre született gyerekeknél kisebb, de azért nem csepp.

2023. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*sima
2023. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem két héttel volt kisebb. 37. héten 2600 grammra mérték 38. héten 2620grammal született. Azóta már 5.5 hónapos és 6.5 kg. Simán behozza kint, nálam sem volt semmilyen különös oka ami miatt nem tudott rendesen fejlődni odabent
2023. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Engem csak az aggaszt, hogy eddig minden ultrahangon, beleértve a 20 hetes genetikait is, nagyobbnak mérték 2-4 nappal. Nem értem, hogy most mi történhetett, hogy ennyivel kisebb...
2023. jan. 7. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!