Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy egy több...

Van olyan, hogy egy több hetes terhesség nem látszik ultrahangon? Olvastam, hogy valakinek akkor se látták amikor már mozgott a hátrahajló méhe miatt. Ez valóban lehetséges?

Figyelt kérdés
Nekem is az van, és pár hete olyan érzésem van mint mikor a kisfiam rugdosott. A tesztek negatívak, védekezünk és novemberben voltam rákszűrésen, ahol hüvelyi ultrahang is készült.

2023. jan. 8. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia. Petezsakot akkor is latnia kell az orvosnak mar 5 hetes terhessegnel is.

Nekem huvelyi volt 5 hetesen. Petezsak szikholyaggal.

Majd 8. Heten szivhang.

Azt nem tudom, hogy menstrualtal -e decemberben?

Mert , ha igen; akkor tuti nincs baba.

Udv: 32 hkm

2023. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Menstruáltam, de kevesebb volt mint szokott az elmúlt két alkalommal. De lehet a fogamzásgátló miatt, nem tudom… viszont a mellem is fáj…
2023. jan. 8. 12:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Tehát mensi is volt, fogamzásgátlót is szedsz, hüvelygyűrűt is használsz, a terhességi tesztek negatívak és az orvos nem lát semmit ultrahangon, de te mégis bizonytalan vagy, hogy terhes vagy?


Kezdj egy pszichológusnál, akkor is ha komolyan gondolod, és akkor is, ha troll vagy. Mindkettő ijesztően gyenge.

2023. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!