Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-34hetes kismamàk hogy...

32-34hetes kismamàk hogy vagytok?Ti is nagyon fàradtak vagytok?

Figyelt kérdés
2.terhessègem.33hetes kismamama vagyok.A 3ès fèl èves kisfiamat is nehezemre esik elvinni az oviba.Plusz èn migrènes is vagyok.Ìgy hetek òta szèdülök ès sokszor fàj a fejem is.Ma is elvittem oviba,haza jöttem ès 9-től fèl 12ig aludtam.🙈🙄Màr megint hulla vagyok.Ez idő alatt gyors kitakarìtottam.Normàlis ez a fajta fàradtsàg?Most van ez pàr hete,novemberben mèg tudtam dolgozni.
2023. jan. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Most vagyok 34+5, de egésznap hulla vagyok. Egy jó ideje nem volt egyetlen átaludt éjszakám sem, mert 3-4 óra között mindig felkelek, hogy pisilnem kell, és utána 2 órát csak nézek ki a fejemből, mire nagy nehezen visszaalszom még 1, nagyon max. 2 órára, aztán újból a pisilés kelt.

Tegnap du. elaludtam egy jó 2 órára, utána gyorsan főztem egyet, és megint zombi voltam :D

2023. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn se alszom vègig az estèt,de jòl alszok.Hamar vissza tudok aludni.😊Tegnap is hasonlò volt fèl 10kor èbredtünk a csalàddal aztàn mi is főztünk,ettünk ès màr megint aludtam.Abba bìzom,hogy jòl leszek szülès utàn.🙏Kitartàst nekünk.
2023. jan. 9. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, éjszaka többször kell pozíciót váltani,csak úgy tudok aludni. Persze váltás után nem mindig sikerül elaludni, van hogy órákig felvagyok. Napközben is ha ledőlök, el alszok simán 😅 első baba lesz
2023. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

36 hetes leszek holnap. Napok óta nagyon rosszul alszom, éjfél előtt nem tudok elaludni, pedig nagyon fáradt vagyok. Ha 2 órákat sikerült egyhuzamban aludnom, akkor már jó vagyok.

Napközben szintén nincs pihenés, hiszen itt a 2.5 éves nagyteso, aki csak fel órat alszik délután. 😅 olyankor én is pihenek, de az nyilván kevés...

2023. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!