Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hét körül járó kismamák,...

35. hét körül járó kismamák, ti is ilyen fáradtak vagytok?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 35 hetet. Múlt héten hagytam abba a munkát, hogy az utolsó heteket már tényleg a felkészülésre tudjam szentelni, elterveztem, mennyit pakolászok majd, járom a boltokat a még hiányzó cuccokért, varrok a babának dolgokat, stb.


Ehhez képest az elmúlt napokban kb. csak fetrengtem itthon, hirtelen rámtört a fáradtság. :D Pedig előtte tök energikus voltam, a munkahelyemen is tudtam koncentrálni, pörögni.


Igaz, pár napja rosszul is alszom, sehogy nem kényelmes. Szeretek sétálni, elterveztem milyen szép nagy sétákat teszek majd a közeli erdőben, de kb. 10 perc séta után elkezd fájni a hasam, keményedek, nem esik jól, így örülök, ha bevásárlás után hazaesek és elfeküdhetek. Napközben is bármikor el tudnék aludni, pedig korábban soha nem dőltem ki az éjjeli alvás előtt.


Amúgy más panaszom szerencsére nincs és nagyon várom a babát, csak kíváncsi vagyok, más hogy érzi magát így a 35. hét környékén? :D


2019. febr. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap töltöm a 36. hetet. Szinte bármikor el tudok aludni, nincs erőm és kedvem semmihez. Az éjszakákat a terhesség eleje óta nem alszom végig. Minimum 2-3 alkalommal felelek.
2019. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*felkelek
2019. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát majd akkor milyen fáradt leszel, mikor megszuletik 😊 amúgy ez teljesen normális, pihenj sokat, használd ki még ezt a szép időszakot.
2019. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma töltöttem be a 35 hetet.

Álmos vagyok èn is nagyon... engem még a 3 èvesem is leszív a nap vègère...

Kitartás, nemsokàra szülünk :)

2019. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma töltöttem a 34.hetet be...hulla fáradt vagyok 😕

bár nálam az is közre játszik,hogy apa 2 hete, kisfiunk 1 hete volt influenzás, én meg csütörtök óta beteg vagyok..szóval 2 hete semmit nem alszok 😂

plusz ma 7-14ig talpon voltam... mindenféle ügyeket kellett intézni+tanácsadás+háziorvos..stb.

2019. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34 hetes, influenzás kismama vagyok, itthon a dackorszakos, hajnalban kelő 2 és fél éves kisfiammal. Hulla fáradt vagyok, de heti 2x van nagyszülői segítség, akkor alszom picit.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!