Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 19 hetes kismama...

Van itt olyan 19 hetes kismama, aki első gyermekével éli át otthon a második terhességet? Hogy bírjátok? Nem vagytok fáradtak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már meg is született a második. Az eslő 2 éves, a második 2 hónapos. De nagyon fáradt vagyok, de a terhességem alatt jobb volt. Most az a rossz, hogy sokszor nem tudom letenni a picit, mert fáj a hasa, vagy szoptatni kell, és addig a másik ordít hogy nem vele foglalkozom. De majd csak jobb lesz majd. Minden jót!
2010. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, a nagyfiam 2,5 éves. Elég fárasztó, főleg, ha hisztizik (szerencsére nem gyakori), akkor akadok ki. Te hogy vagy ezzel?
2010. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon naivan úgy vagyok vele, hogy már jobb szeretnék túlleni a terhességen, de most hogy írjátok, talán jobban át kéne gondolnom. Nekem van egy egy éves kisfiam, aki időnként nyűgös, mert jön a foga, ilyenkor fel kell vennem, vígasztalni, ilyesmi. Viszont már elég szép pocakom van és a fiam majdnem 12 kg, szóval sokszor azt hiszem megszakadok. Nektek nem volt féltékeny az első gyermek a kicsire? Nem akarta sosem bántani? Még ez az, amitől tartok...:(
2010. ápr. 6. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont 19 hetes vagyok és én is a második babámat várom. Vagyis pontosítanék a harmadikat mert van egy nagy lányom is aki már 13 éves. A kisfiam 15 hónapos. Hát én is egy kicsit tartok attól majd ,hogy mi lesz ha megszületett a pici. De talán túl éljük azt is. Egyébként én is nagyon fáradt szoktam lenni de sajnos nem igazán tudok pihenni a pici mellett mert egy örökmozgó. És te mikorra várod pontosan a babát? Én aug 24.

Minden jót nektek!

2010. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az nagyfiam 2 év 4 hós, a kicsi 4 hós, a terhesség könnyebb volt mint 2 gyerekes anyukának lenni:) Nálunk nincs féltékenység, a nagy nem bántja a kicsit, nagyon kedves vele, de azért két gyerek az kétszer annyi anyai feladat, kétszer annyi figyelem, türelem. Kell egy jó adag humorérzék is hozzá, az első év biztosan nehéz.... utána viszont hawaii lesz (remélem).
2010. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!