Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Labor, synlabos vizelet...

Labor, synlabos vizelet vizsgálat első trimeszterben mindegy mikor történik? (pontosabban kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Jelenlegi kismamák, szeretnék segítséget kérni, mert mindenhol falakba ütközöm. A védőnő elkuldott, addig nem áll velem szóba, amíg "minden szükséges papírom" meg nincs.. A terhesgondozóban szintén elküldtek, még a rizikós papírt se csinálták meg, mondván minek megyek oda ha magánba szeretnék járni. (Nos, csak zárójelben, azért, mert magánba is van időpontom, de csak két hét múlva. Most vagyok 8 hetes 5 napos, 2 hét múlva már 10 hetes 5 napos leszek és még se védőnő, se orvos..-"ez nem az ő gondjuk, ne tartsam fel a sort".) Azért 2 beutalot a kezembe nyomtak, egy verveteleset, meg egy synlab vizeleteset.

Szóval jelenleg a fő kérdésem az lenne, hogy a verkep illetve a vizelet leletnek van úgymond "lejárati ideje"? Ha én most elmegyek 8 hetes terhesen ezekre, gond, hogy 2 hét múlva már "elavult" verkepet fog látni a doki? Vagy várjak vele mondjuk egy hetet, és akkor a leletek csak 1 hetesek lesznek (de akkor meg nem leszek letolva, hogy miért nem a 8. héten mentem?-főleg hogy a beutalo kiállításának dátuma is a papíron van). + most akkor ha én megyek a maganrendelesre (terhesgondozasra-így érdemben 1. alkalommal), akkor mit kell vinnem? Csak az eddigi leleteket (volt hematóma), meg a vervetel, vizelet leletet?

Bocsánat, ha butának tűnök, de első terhesség, családban lévő személyeknek meg még máshogy volt. Előre is köszönöm a válaszokat! 🙏🏻



2023. jan. 11. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha most kaptad,most menj!Én 11 hetesen voltam,nem tudom 8 hetesen minek?!
2023. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ezt még a 6. héten mondta a doki (aki hematómát állapított meg), hogy kell menni ezekre a vizsgálatokra a 8. héten, utána a 12. héten.
2023. jan. 11. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mindenhol más.De ha eut mondták,menj mindenképp.Elavulni nem tud,mert arra kíváncsiak,hogy mit mutat a 8.héten a labor.
2023. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ!! Ezer hála! 🙏🏻
2023. jan. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!