Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy takarításba fogtam ma,...

Nagy takarításba fogtam ma, plusz baba ruhákat mostam. Most nagyon keményedik a hasam. vettem be magnéziumot 3-at már ma. A front lehet vagy sok volt a nagy takarítás már? a 33.hétben vagyok

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megerőltetted magad. A nap hátralévő részében inkább pihenj.
2023. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most készülnénk vásárolni 😅 sajnos mindenbe bele fogtam ma a jó idő meghozta a kedvem, csak már túlzásba vittem sajnos. Elfelejtetem néha hogy már nem bírok úgy mint eddig.
2023. jan. 11. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ez vagy az, de mindegy pihenj.
2023. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A keményedés teljesen normális dolog, fölösleges keresni, mi az oka. Sosem értem, miért akarnak a terhes nők elkerülni valamit, ami teljesen természetes.

Legfeljebb szép lassan csináld, amit tervezel, de semmi bajod nem lesz tőle, nem vagy beteg.

2023. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan túlerőltetted magad. A vásárlást szerintem felejtsd el. Nekem keményedésre megmondta a doki, hogy azonnal le kell feküdni vele, abbahagyni, amit csinálok, pihenni, és max később folytatni.

Mi pont felújításban voltunk, nem tartottam be teljesen, amit mondott, meg is lett a böjtje (mégnyak rövidülés, tölcséresedés, csökkent magzatvíz).

Utána már nem pihengetésre, hanem nonstop fekvésre lettem ítélve, azzal az ígérettel, hogy ha tovább romlik, kórházba fektetnek.

2023. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

A kemenyedes pedig nem annyira termeszetes dolog. Nekem az elso terhessegemnel pl nem is volt nagyon, vagyis a vegefele voltak josloim es akkor igen.

Masodik terhesseg mar mas volt, ott volt a 2 eves kisfiam, futni kellett utana, meg emelgetni, sokat is kemenyedtem, mar az ilyen 15. hettol fogva.

Az orvos nekem is azt mondta, hogy ilyenkor magnezium es le kell fekudni.

2023. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válaszolok meg szültetek? Kérdező azóta meg szültél?
2023. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már rég
2023. okt. 28. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? 33 hetes terhes volt januárban, most meg október vége van.

2023. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!