Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahangon sem...

Hüvelyi ultrahangon sem látják a 6 hetes terhességet, még azt sem hogy méhen kívüli? Tapasztalat érdekelne

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elméletileg 6 hetes terhes vagyok, lassan 3 hete csinálom a terhességi teszteket amik mindig pozitívak, digitálisat is csináltam 2-3 hetet ír rajta, nem jött meg a havim, fájnak a melleim. Bementem a kórházba barnázgatás miatt kedden, megvizsgáltak és nem látnak semmilyen terhességet, még azt sem, hogy esetleg méhen kívüli. Vettek vért, a hcgm 900, holnap megint vesznek. Méhen kívülire gyanakodnak, viszont holnap elmegyek máshová is ultrahangra. Van valakinek ilyen tapasztalata? Köszönöm



2023. jan. 12. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a gyanús, hogy három hete pozitívak a tesztjeid. Egy késői fogantatásnak simán beleférne, de ha azt vesszük hogy 9-10. dpon pozitív a teszt kb., és azóta 900-ig jutott a hcg úgy három hét alatt, az nem túl magas.


Remélem minden oké lesz veled/veletek.

2023. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem tűnik egy normál terhességnek sajna :/ Reméljük minél előbb kiderül mi a helyzet.
2023. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem 3méhenkívüli terhességem volt

Utoljára oktoberban,akor ugyanígy kezdödött pozitív tesztek utàn 3-4napig hlvàny ròzsaszín folyás szintén csak törlésnél,majd 5ik nap barnázás rà 3napra fàjdalmak és vérzés

Dokinàl voltam nemlàtott semmit kaptam szurit ami elàllitja a vérzest ugyanugy 2-3naponta vérvétel az inekcio utàn abba is maradt de rà 3napra erös görcsök kisebb vérzések majd operàlni kelett sajnos a bal petevezetéknél talàlták meg akor lettem 7hetes pàr napos :(

De drukkolok hogy nálad màshogy legyen

2023. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge menstruáció miatt volt kérdés hogy lehet méhen kívüli a terhesség,kb. 5hetesen igaz hüvelyi UH-val de látta hogy méhen belül van.
2023. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos a méhen kívüli terhesség gyanúja. Abszolút azokat a tüneteket produkálod, ami kifejezetten erre jellemző. Ha meg méhen belül lenne, azért minimum egy petezsákot látnia kellene. Gyanús, hogy baj van sajnos.
2023. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha a hcg-m mára a felére csökkent, még így is lehet méhen kívüli?
2023. jan. 13. 14:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,inekcio utàn nàlam is felére csökkent majd pàr nap mùlva vissza emelkedett 2naponta vérvétel volt és a végén müteni kelett sajnos
2023. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos beindult a vetélés. Nem lesz babóca 🥺
2023. jan. 14. 11:10
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnàlom,légy erös❤️
2023. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!