Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babátok mennyit mozog a...

A babátok mennyit mozog a pocakban?

Figyelt kérdés
Én 26 hetes terhes vagyok és kb. 17 hetes korom óta érzem minden nap. Most is bejelentkezik természetesen naponta többször, de úgy, hogy rúg párat vagy érzem, hogy mozog kicsit (hullámzik a hasam), aztán pár óra hosszáig semmi, aztán megint egy 2-3 jel. Nem kevés ez? Szoktam itt olvasgatni és hasonló korú terhességekben azt írják, hogy hajnaltól késő estig ficánkol a baba, sőt még van aki éjszaka is felkel rá. Nálam nincs ilyen, és ezért merült fel bennem a kérdés, hogy talán túl keveset mozgolódik?

2023. jan. 15. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kevés, már magzati korban is minden baba más. Van, akinek annyit mozog a baba, hogy aludni sem tud tőle, van, aki pedig alig érzi. A baba még kicsi nem érzed minden mozdulatát. Bizonyos mozgása túl gyenge ahhoz, hogy érezd.
2023. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babám is ikyen 1x2x rug meg néha többet aztán elistelt 1 nap :)
2023. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi hetes korában általában este 10 és éjfél között, majd hajnal 6 és reggel 8-9 között jelentkezett be. Napközben egyáltalán nem éreztem.
2023. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első baba nálunk is ilyen volt. Azt mondták normális. Hipotón, megkésett mozgásfejlődésű gyerek lett, a mai napig nyugodt mozgás terén. Egyébként teljesen egészséges. Cipelteti a fenekét, ha tudja.:-)


Most várom a tesót, őt hamarabb éreztem és eddig sokkal aktívabb. Kíváncsi vagyok, ő milyen lesz.

2023. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok.

Változó, függ az időtől, az én kedvemtől stb.

Általában reggel mozog többet, amikor eszek, illetve este.

Annyit mozog amennyit jól esik neki.:)

2023. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Érdekes kedves utolsó, amit írsz, hogy a te kedvedtől is függ... Ezt őszintén én is észre vettem, de azt hittem, csak véletlen egybeesés. Ha el vagyok lazulva, jó kedvem van, többet érzem mozogni, mint amikor szorongok valami miatt.

2023. jan. 17. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálam így van, a frontot is érzi akkor is keveset mozog, inkább alszik szinte egész nap vagy ha fáradt vagyok akkor is kevesebbet mozog, szerintem érzi egyemmeg hogy most pihenésre van szükség stb🥰

5 voltam

2023. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!