Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszonyítva ahhoz, hogy...

Viszonyítva ahhoz, hogy mekkora babátok született, kb akkorának éreztétek a pocakban is?

Figyelt kérdés
A méh hosszúság miatt a védőnő folyton azt mondja, hogy hú mekkora baba lesz. Ultrahangon is idősebbnek mérték mindig, én viszont egyáltalán nem érzem nagynak, sőt picinek érzem.
2018. szept. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik 4 kilos volt, a masik csak 3,1 kg, most ismet terhes vagyok, mar a vege fele es 3,5-4 kg kozottit “josolnak”.

En nem ereztem igazan kulombseget egyiknel sem. A legnagyobbal volt a legnehezebb, de inkabb amiatt volt, hogy tul sokat hiztam, nem voltam valami sportos es furge mar a vege fele.


Ui: nalam egyebkent a mehem magassaga a 4 kilos babaval es most is kisebb, mint a kor szerint kellene, altalaban ket het elmaradas van. Mar nem is foglalkozom vele, nem ugy no, ahogy masoknak, de a gyerek meg jo meretu, ez a lenyeg.

2018. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak reménykedtem, hogy 3 kg körüli lesz :) Nem szerettem volna, ha 4kg vagy feletti, hanem cuki picit:))))

A doki a 39. héten 3500nak saccolta, 39+2-re született 3100 g 50 cm

2018. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 4kg volt és szerintem így is cuki és pici volt :) persze láttam, hogy a többieknek meg nagyon pici volt.

Nem éreztem különösebben nagynak vsgy nehéznek terhesen. Vagyis a pocak az jó nagy volt de nem volt viszonyítási alapom

2018. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 2hettel nagyobb volt a méhen mint a gyerkőc.Kerdeztem az orvost aki szerint egyrészt nagy babát várok másrészt mindenkinek máshogy alakul a mehe. A terhesség vége felé már nem volt hová nőnie.Nagy babánk született.Mikor oda mutatták bevallom ledobbentett, hogy elfért odabent 😂Én nem éreztem olyan nagynak.
2018. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányomat átlagos bébinek éreztem, 3 kg-val született. Hízni sem híztam csak 7 kg-t.
2018. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. 3130g-mal és 48cm-rel született a kislányom, de amikor megláttam, nekem nagynak tűnt. Nem is értettem, hogy hogy fért el bennem egy ekkora gyerek.

Azt meg pláne nem, hogy hogy lehet egy ekkorát megszülni?! Nekem császár lett, mert semmit sem tágultam és utólag jó is, hogy így alakult.

A hasam egyébként nem volt túl nagy, de nagyon kemény, és előre csúcsosodó volt, és a magasságomhoz képest optikailag hatalmasnak tűnt hozzám képest. Pedig csak 100 cm volt a haskörfogatom amikor szülni mentem.

2018. szept. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!