Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen mennyit mozog a...

22 hetesen mennyit mozog a babátok a pocakban és milyenek a mozdulatai?

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok és szeretném tudni hogy más ilyen korban lévő kismamának milyen a magzat mozgása. Milyen gyakran, hogyan és mekkora megmozdulásai (rúgásai) vannak.

Mi tekinthető normálisnak?


2016. szept. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Napjában többször érzem,föleg az esti órákban,még olyan igazán nagy rúgás nem volt ami mondjuk kivülről is latszodott volna de azért egyre erősödik a bébim! Néha csak lefele vannak rugasok neha a kezeit érzem,sokszor kinyomja magát egyik oldalról a másikra! Uhán 2 hete még fejvégü volt rá 1 hétre már farral volt tehát ilyenkor ök még annyit forgolodnak hogy szinte már minden irányban éreztem mozgásokat,rúgást és azt is szoktam érezni mikor átfordul mert olyankor szinte kővvé keményszik a hasam ami ezútán el is múlik! Szerintem ha minden nap érzed 1-2× az is teljesen oké van akinek lustább a babája van akinek aktívabb én szerintem azok közé tartozom!

Miért kérdezed kedves kérdező?

2016. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!


Azért kérdezem mert nekem még ő az első babám és tudni akarom hogy minden rendben van-e vele ezek alapján.

Én is érzem hogy már erősödött. Minden nap szoktam őt érezni már és már előfordulnak olyan rúgásai is amik látszanak kívülről is. Tegnap nagyon erős volt, több nagyobb rúgása is volt, ma lustábbnak érzem de érzem ma is csak gyengébbnek, legalábbis egyenlőre.

2016. szept. 4. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem,nyugi vannak lustább napok nálam is ez van ma,az idő is megvisel,fáradt vagyok aludnék,lehet ö is lustizik!☺

Boldog babavárást!

2016. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a22 hetet. Nekem most iszonyat mozog. Szinte fáj lüktet az egész hasam. Nekem második baba. De nem emlékszem hogy igy mozgott volna ennyi idősen már. Császárral szültem az elsőt és rá kérdeztem a dokira hogy az a heg fáj e nekem mert abban vonalban nagyon kellemetlenül szoktam érezni a mozgást. De pont ott van a méhlepény és valószínűleg azt érzem . Olyan mintha cibálna a baba.
2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!