Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha nem látom szépnek...

Normális, ha nem látom szépnek a kisbabámat a babamozis fotókon?

Figyelt kérdés

Voltunk babamozin, készültek képek. Hát, amiket eddig láttam képeket másoknál, gyönyörűek, tényleg. Én a sajátomat nem látom annak a fotók alapján és emiatt nagyon rosszul érzem magam.

Meg is bántam, hogy babamoziztunk.

31 hetes vagyok.

Normális, ha ilyen korban még nem szépek?

De akkor is, ismerőseimnek gyönyörű babapofijuk volt már ilyenkor.


2023. jan. 15. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nem szép. Belelóg a köldökzsinór, a méhlepény , nincs még sok zsír rajtukstb.
2023. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normalis

A legtobb ujszulott ritka ronda 🤣

Olyan 2 honap mire reklam baba lesz beloluk. Marmint kikerekednek. Rozsaszin a boruk es nem csikszemuk van 😁

2023. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam konkrétan úgy néz ki a 27.heti képeken, mint Voldemort.


Adtunk még egy esélyt a baba mozinak 32.héten, na itt konkrétan Shrek feje volt.

2023. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A 3d képaz ultrahang alapján digitálisan generált valami. Sok dolog bezavarhat. Meg 6-8 hét alatt még bőven szed magára súlyt.
2023. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám se tűnt akkor szépnek. Bezzeg mikor megszületett :-) Na jó, akkor se igazán, de 2-3 naposan már szépnek láttam. Ne aggódj ezen.
2023. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen babát sem láttam még szépnek a babamozin, így én ezért nem is adtam ki feleslegesen pénzt egyik terhességemnél sem.
2023. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig egyetlen gyereket láttam babamozis képen, ha nem is szépnek, de ember formájúnak(nem ismertem a gyereket), a többi úgy néz ki, mint egy ufó. Születés után is kb.béka fejük van. A határ nálam valahol 3-5 hónapos körül van, akkor kezdenek emberre hasonlítani.

De ez nem baj, egyszerűen csak nem kell elvárni, hogy szép lesz, és akkor nem ér csalódás, később úgyis megszépül.

Amúgy én azért nem akartam sajátnál babamozira menni, mert azt akartam, hogy meglepetés legyen. Ugyanakkor megnyugtatna, hogy látom, megvan mindene, ezért úgy terveztem, majd megnézetem valakivel a videót, de én nem nézek oda. De azóta láttam unokahúgomét és már 2éves elmúlt. Szerencsére egyáltalán nem hasonlít arra a képre, szóval azóta nem aggódom, lehet, a sajátomat is megnézném. (Hogy lássam, megvan mindene, meg elrakjam emlékbe.)

2023. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!