Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretem a kisbabámat!...

Nagyon szeretem a kisbabámat! Más is ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok. Voltunk 5D ultrahangon és azóta amióta láttam miket művel odabennt..:) végem tőle. Gyönyörű mindene. Ha ránézek a képre amik készültek róla van,hogy elsírom magam annyira szeretem. Ez másnál is így van,vagy csak én vagyok ilyen hiperszuper érzékeny?
2018. máj. 16. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép, amit érzel, de nem egyedi.
2018. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez a normális. Nálam is így volt mindkét gyereknél és általában mindenkinél, aki akarja a gyereket.
2018. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam,hogy egyedi..!:) csak ,hogy elsirom magam amikor ranezek ,vagy mozog. Annyira varom mar,hogy hozza erhessek.:)
2018. máj. 16. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, nem is igazán hallottam még más reakciót. Max olyantól akinek becsúszott és nem tervezte/nem fogta fel hogy anya lesz.
2018. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy. :)

Igen, ez így a jó és így is fog maradni.

8 és fél éves a fiam, de ma is ugyanolyan édesnek, gyönyörűnek látom és a kimomdhatatlant megszorozva végtelennel szeretem.❤

2018. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Azert ne allitsuk, hogy csak ez a normalis. En is voltam 4d uh-n. Lattam a gyerekemet, vannak kepek, terveztuk szeretejm, de nem fogok ilyenert bogni. Azon se bogok, hogy megrug. Es akkor sem bogtem amiko a teszt pozitiv lett. Nem hiszem hogy nem vagyok normalis.
2018. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso: nyilvan mindenki mas.:) te is nagyon szereted biztosan,de te nem vagy ilyen erzekeny tipus nincs ezzel semmi baj,sot irigyellek kicsit.:D En amiota varandos vagyok a lelkivilagom az eleg durva lett.:D pedig elotte nem voltam siros:)
2018. máj. 16. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez pl most rosszul esett :D normalatlannak titulalni :D (lenyegeben) boldog babavarast. 35 hkm
2018. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!