Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A saját kisbabámat szépnek...

A saját kisbabámat szépnek fogom látni?

Figyelt kérdés

Benne vagyok néhány kismamás csoportban, meg több ismerősöm is szült a közelmúltban. Sok fotót látok újszülöttekről.

Az az igazság, hogy a legtöbb újszülöttet borzasztóan csúnyának látom. Alig néhány akad közöttük, akit igazán szép kisbabának látok.

Felmerült bennem egy olyan félelem, hogy mi van, ha az én kisbabám is csúnya lesz... Vagy akármilyen is lesz, szépnek fogom őt látni? Hiszen ő az enyém...?


2019. jan. 11. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem feltétlenül. Én nem láttam szépnek az enyémet. De most már három éves és egész kikupálódott.
2019. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Jajj en is ettől felek tudom csúnya dolog rondának látni más gyereket de bennem van mivan ha az enyém is ilyen lesz. Nyilván szeretni fogjuk a sajátunkat és a legszebbnek látjuk ot :)
2019. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Amikor megszületett a kisfiam és megmutatták kis aszott szőlőszemnek láttam, nem szépnek. Szegénykém sorvadt volt így normál hosszú de vékonyka volt. Most 3 hós és már több mint 5kg. Szépen kisimultak a ráncai.

Egyszerűen gyönyörűnek látom nekem ő a legszebb kisfiú. De mások is szépnek látják még ha nem is a világ legszebbje.

2019. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Fényévente egyszer látok szép babát, vagy legalábbis aranyosat.

Szerintem szépnek semmiképp sem mondható szülés után egyik sem, de a sajátodnál eszedbe sem jut ezt nézegetni.

2019. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Másra meg nem kell hallgatni, mert udvariasságból úgy is azt mondják hogy húde szép.
2019. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gyerekem rögtön nagyon szép volt. Meglepődtem, hogy nincs haja, de hatalmas szemei voltak :) A másodikat nem láttam szépnek, inább viccesen cukinak, pedig volt sok haja, de olyan nagy orra volt hozzá - szóval nála is meglepődtem, hogy nem hasonlítanak :) Most mindkettőt nagyon szépnek látom és egyformán szeretem.
2019. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiamat Jabbának hívtam egy darabig, szerinted? 😂

Aztán alakult szerencsére

2019. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem láttam mindig szépnek babaként. Úgy 3-4 hónaposan volt a "legcsúnyább" szerintem. Ma már lassan 6 éves, nagyon szép kisfiú (lehetne a Kinder új arca, hasonlóak a vonásai).


És a gyerekedet nem azért fogod szeretni, mert szép vagy csúnya, hanem mert a tied.

2019. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl császár volt, olyan gyönyörű volt mikor kivették a hasamból mint a filmekbe, ugye nem nyomódott meg a szülőcsatornába, szép súllyal született, nagyon formás baba volt.

Ha nem is látod majd szépnek rögtön de tied lesz, de bennem is volt félelem mert még nem tudtam milyen szeretni igazán ilyen kis csomagot.

Férjem is mondta mikor először meglátta első szava volt hogy el se hiszem hogy ilyen gyönyörű vagy.

2019. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ettől én is rettegtem elnézve a sok ufofejű, kék gülüszemű, kopasz kis gollamet. Nagyon féltem, hogy rám fog ütni és ronda lesz a kislányom de hála az égnek szép volt már egészen kicsinek is (kivéve amikor 2-3 hónapos korában kopszodott). Sokan mondták, hogy nagyon szép még idegenek is odajöttek az utcán hogy milyen gyönyörű. Én meg mindig mondtam, hogy hát igen de csak mert az apjára ütött. Senki nem mondta, hogy ne lenne igazam. 😅 (Én szőke, kék szemű az apja fekete hajú, fekete szemű. A kislányunk a férjem miniben)
2019. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!