Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nőgyógyásznál....

Tegnap voltam nőgyógyásznál. Mindent rendben talált, 7 hetes terhes vagyok, szívműködése is van a magzatnak. Legközelebb 5 hét múlva kell vizsgálatra mennem. Nem késői ez az időpont?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, miért lenne az? Nem fogsz unatkozni addig, mert közben menni kell laborba, háziorvoshoz, védőnőhöz, fogorvoshoz. Nem mellesleg valamikor dolgozni is kellene. 😊
2023. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én is 7+6 hetesen voltam először, akkor kaptam meg a beutalót a genetikaira, utána a 12. heti genetikain (13+5 hetesen) a lelettel vissza kellett mennem a nőgyógyászomhoz, de ő csak méhszájat vizsgált, és adott beutalót a következő uh-ra, majd a 18. hetin (19+5) voltam, és a harmadik genetikain kicsivel korábban, a betöltött 30. héten.


De voltunk babamozizni kétszer is, mert a férjem egyik kötelező ultrahangra sem jöhetett be.

2023. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem kellett mennem a terhességmegállapítás és a 12. Heti genetikai ultrahang között is egyszer. De mondjuk én először 6 hetesen voltam, lehet úgy túl sok idő telt volna el. Engem megnyugtatott a plusz egy alkalom. Utána is végig 4 hetente kellett járnom az első babával.
2023. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Nem kesoi, igaz sok ido lesz.

En a 8 heten mentem, hogy biztosan legyen szivhang.

Utana 13+1-re kaptam idopontot genetikai ultrahangra.

Probald elterelni valamivel a figyelmedet, boldog babavarast kivanok!

33+4 hkm

2023. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én 6+4 voltam, vissza hívott kontrollra 8+4 naposam után 13+4 naposan mentem és stb.

Nem lesz kései, addig intézed el a többi velejárót.:)

20hkm

2023. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

30 hkm *

5#

2023. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves doktorúr, a gyakorikérdéseken 15:6 aranyban meg lett szavazva, hogy késői ez az időpont, kaphatok újat?

Nagyon nagyon szomorúnak találom, hogy a nőknek egyáltalán semmilyen intim, személyes kapcsolatuk sincs, ahol tudnának az érzeseikről beszélni, kenytelenek idegen térbe dobni, plusz magát az érintettet (itt a dokit) sem merik megkérdezni, vagy ha igen, egyszerűen nem hisznek neki és nem bíznak benne.

És így élnek a nők le egy egész életet, így nevelnek gyereket. Nulla érzelmi tartalékkal, önismerettel, kommunikációval.

2023. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, teljesen jól adta az időpontot. Nem kell agyon mozizni azt a gyereket, néhány nő konkrétan megszállott, már beteges komolyan.
2023. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Lehet első babás és nem.tudja én se tudtam.hogy amikor mentem.2 hetente uh ra az nem.normális.volt az elején
2023. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Fele ennyi idő lett volna beírni a Google-be és részletes választ kap. Én is első babás vagyok mégsem vagyok rest beírni mi hogy van, ne adj isten az orvostól megkérdezni.
2023. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!