Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+2 napos pocis vagyok!...

15+2 napos pocis vagyok! Mostanában sokat idegeskedem, attól tartok elmegy a baba. Lehetséges ez? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a negaív események sokkalta intenzívebben hatnak a várandósokra. Én is ugyanígy voltam és most is így vagyok. Azért próbálj az élet napos oldalán élni!

Mindig gondolj a gyermekedre!

Nyugodt babavárást!


Egy 2 éves kislány édesanyja és 36 hetes kismama

2008. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem megy el az a baba olyan könnyen, ne aggódj! Mindenesetre az idegeskedés nem használ neki sem. Próbálj megnyugodni, pihenni, a babára koncentrálni. Sétálj, egyél finomakat és semmi mással ne törődj most csak a kicsivel.

Add át a picinek mindazt az örömöt, amit ő jelent neked, és simogasd, szeretgesd sokat! Szerintem, ha rákoncentrálsz, talán nem leszel olyan nyugtalan.

2008. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én végig idegeskedtem a terhességemet, és most három hetes, nyugodt, nagyon jó kisbabám van, pedig rémisztgettek engem is, hogy mindenféle baj lehet. Sajnos ez nem úgy megy, hogy kikapcsolom az agyam, és nem gondolkodom, nem idegeskedem. Sokat sírtam szinte végig a kilenc hónap alatt, de közben beszéltem a babámhoz, hogy nem miatta vagyok ideges, szomorú, hogy mennyire várom, szeretem. Ne aggódj, ettől nem megy el a baba, persze nem jó, ha idegeskedni kell, de elfojtani sem lehet.
2008. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!