Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal próbálkozunk a...

A párommal próbálkozunk a baba dologgal , és amióta megtörtént, azóta ilyen " meg fog jönni" érzésem van, és a derekam is fáj. Rendszertelen mensim van, illetve pajzsmirigyem sem túl fényes. Így az esély a babára nem túl sok lehet, igaz?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvos véleményét kellene kikérni, hogy mit lehet javítani annak érdekében, hogy ne okozzanak ezek a dolgok gondot.
2023. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt meg? Az aktus? Aktus után egyből nem lehet terhességi tüneteket észlelni, mert nincsenek. Aktus után 2 héttel mutat biztosat a teszt. Nekem 1 nappal elötte volt ilyen fura húzódás a hasamban, és délután pozitív lett a teszt. Előtte semmi.
2023. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, az aktus tortent meg.

Varok meg egy hetet, es tesztelek.

2023. jan. 30. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy hetet hiaba varsz ...ebbol az aktusbol 1 het mulva nem lesz pozitiv a tedzted..majd esetleg 3 het mulva...
2023. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Vagy vard meg,hogy fogsz-e menstrualni,azt csak ki tudod az elozo havi szerint,hogy kb mikor kell megjonnie...
2023. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt akkor valami más probléma van nem baba
2023. febr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklus alatt mit értesz? Hosszúak és utána nem nagyon jön meg csak ilyen 36-40 napra? Ilyenkor érdemes lenne a ciklusod 3-4. napján elmenni laborba és FSH, LH, ösztrogén, prolaktin, tesztoszteron, AMH szinteket megnézetni. Pajzsmirigynél meg TSH, t3, t4, aTPO, aTG szinteket, hogy fennáll-e valamilyen autoimmun gyulladás és az okozza-e a bajt a menstruaciónál. Meg ha ilyen a mensid én csináltatnék egy OGTT, azaz terheléses cukormérést, legalább 3 ponttal (előtte éhgyomri, 1 órás, 2 órás). Ezután meg vidd el egy olyan belgyógyászhoz vagy nőgyógyihoz a leleted, akiben megbízol, és ha csak a stressz okozza, akkor az rögtön kinfog bukni, ha egyéb, akkor meg tudod majd, hogy mit tegyél a babaügy érdekében. :)
2023. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok ezeken, cukorterhelésen is :) jövő héten kapok eredményt 😊
2023. febr. 19. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak mensi elott 1 nappal lett pozi. :)

40hkm

2023. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!