Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ember itt akivel...

Van olyan ember itt akivel megtörtént? Ha igen akkor írjátok le.

Figyelt kérdés

végig azt mondják hogy fiú, de amikor megszületik kiderül hogy kislány.

vagy forditva


2017. jan. 2. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Olyan van, hogy végig azt mondják, hogy lány és fiú lesz, ilyen ismerősömmel is előfordult, de az anyuka észreveszi magán, hogy szőrösebb, stb, szóval ilyen jelekből észre lehet venni, hogy fiút vár. Olyan viszont nem igen fordul elő, hogy az ultrahangon odaképzelnek egy kukit a lányok lába közé :D
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát én csak reménykedem, mert van egy csodalatos kisfiam de erre is azt mondják hogy fiú, de én nem bánom mert igy is ugy is szeretni fogom az a lenyeg hogy egeszseges legyen.. csak azert megis az elejen abban remenykedtem hogy kislany, de végig azt mondjak hogy fiú szóval..csak ezert tettem fel ezt a kerdest

még varom a valaszokat!!! :)

2017. jan. 2. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nővéremékkel így volt.4D-s ultrahangon azt mondták kisfiú,és mikor megszületett mondta az orvos,hogy kislány.A nővérem nagyon meglepődött.Akinél szült,ő volt aki fiúnak nézte.A doki is meglepődött,mondta is,hogy ilyen még nem történt vele,hogy ennyire benézte volna.
2017. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olyat ismerek, akinek viszonylag sokáig lánynak nézték a fiát, de azért nem végig.

Nekem kisfiam volt, minden uh-n annak látták, de azért megkérdeztem, mennyire biztos, azt mondták, elvileg be lehet nézni, pl. ha úgy van a köldökzsinórja, hogy azt nézik fütyinek.

2017. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Unokahúgom járt úgy hogy végig lánynak mondták, de kisfiú lett.

Ő nem magándokihoz járt.

2017. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb baràtnőm berendezte kèkre a szobàt. Autòs kisàgy. Kèk rugik kèk babakocsi...stb stb....Kittynek hivjàk😊😊😊
2017. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nalunk mikor a 3.rol kiderult,hogy o is fiu,akkor az uh s doki meg a biztonsag kedveert nezett aramlast a zsinorban,hogy nem e azt nezte kukinak.

De nem.3 fiam van :)

A lanyokat altalaban igy nezik el fiunak,hogy a zsinort nezik kukinak.de ez egy 4D n konnyen kideritheto,vagy mint esetunkben egy aramlas vizsgalattal.

A fiukat pedig ugy nezik lanynak,hogy a kukijuk a combjuk kozott van,igy a zacsik is huzodnak es hasonlitanak egy nunira.elsonel a 18 hetes uh n,lanyt mondtak.aztan 22 hetesen voltunk 4D n es ott latszott,hogy az a nuni igazabol zacsi :D

2017. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam jól mondta a doki végig, fiút mondott fiam lett! Nálunk látszódott a gojszli is! Ha azt látja sztem tuti h fiú, a kukacot tényleg nézhetik köldökzsinórnak!
2017. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek én is kislányt szerettem volna... Utólag rossz belegondolni abba hogy egy kicsit csalódott voltam :(

Ma 3.5 hónapos a kisfiam és el sem tudom képzelni hogy kislányom van :) hatalmas a szerelem <3

2017. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvost minősíti, ha így benézi végig.

Egy jó ultrahangos szakembernek ezt látni kell.

2017. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!