Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. Héten van vizsgálat? Nem...

16. Héten van vizsgálat? Nem értem miért addigra hívott vissza a doki.

Figyelt kérdés
11+6 hetesen voltam uh-n és vérvételen.
2023. jan. 30. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás elméletileg 2 részből áll.

1x a kötelező uh-k, laborok.

Másodszor pedig 4 hetente nőgyógyász konzultáció.


Legalábbis nálunk.

2023. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom csak megbeszélitek a vérvétel eredményét és ránéz a babára. Nekem is kellett mennem a 16. héten, aztán a 18. heti ultrahangra.
2023. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 15-16. héten engem is visszarendelt, az addigi vizsgálati eredményeket megbeszélni. A 16. hét után a 26.ra hívott vissza, kivéve ha gond van, akkor menjek előbb. Akkor a második trimeszteri vizsgálati eredményekre néz rá.
2023. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint érthetetlen... Mert 18.hetire biztos lesz vizsgálat. De remélem 16. Héten is megnézzük....
2023. jan. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben az afp ekkor volt


Így berögzült, hogy ekkorra időzítik a terhesgondozást.

18-22-hetit 20. Héten így a havi “làtogatás” megvan

2023. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vissza kellett menni. Így utólag szerintem felesleges volt, de mindegy már.

A 18. Hetit elintéztem államiba, amúgy magánba járok. Amit bánok... Magánba kellett volna megcsinálni a 18.-20.hetit a 16.-at kihagyni.

Kórházban 5 perc alatt átmentek rajtam.

2023. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam a 16. héten magán nőgyógyászhoz járok mert a terhesgondozáson nem csinálnak semmit,nincs vizsgálat vagy UH.

Csak megnézte a 12.genetikai eredményt meg a szokásos vizsgálat és UH volt plusz akkor derült ki hogy a méhlepényem nincs teljesen a "helyén" majdnem ráért a méhszájra.

2023. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!