Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek terhessé...

Van itt olyan, akinek terhessége alatt, vagy szülést követően 1 éven belül derült ki, hogy daganatos betegsége van?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 06:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Többször írtam már itt, terhesen méhnyakrák (fél évvel előtte neg szűrés). Sectio, hysterectomia. Nem szoptathattam egy napot sem kemo miatt.

A lányunk egészséges.

2023. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem, de a főnök asszonyom így járt. Vagyis pontosabban megszült és mikor egész pici volt a baba utána derült ki hogy a mellében van daganat.
2023. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen és olyan eset van

Az osztálytársam temetése holnap után lesz.

3.5 èvet küzdött.

A szülés utàn derült ki a mellrák nála.

2023. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére közvetlenül nem vagyok érintett, de sajnos láttam több ilyet is. A hormonérzékeny daganatok mint mellrák, méhnyakrák és a melanoma tud iszonyú szemét lenni...
2023. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajnos egy rokonom így halt meg a 3 hónapos kislányát itthagyva. Volt már rákja előtte, és a terhesség alatt májrákja lett, csak szülés után pár nappal derült ki, operálhatatlan volt sajnos és nagyon agresszív.
2023. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Dóra Natura termékek Dorija is így járt. Ő meggyógyult.
2023. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt derült ki a rossz citológia, 15 hetesen szabadítottak meg 2,5 centi méhnyaktól, amiben már voltak rosszindulatú sejtek. Szerencsére ennyi elég volt.
2023. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt évfolyamtársam.

A második gyermekét várta, mikor az egyik legagresszívebb mellrákkal diagnosztizálták, a kisfia ekkor 2 éves volt. A kislányát 1-1.5 hónappal előbb hozták világra, hogy megtudják kezdeni a kezelést.

Sajnos elvesztette a küzdelmet. A kislány 2-3 év között volt, mikor elhunyt.

2023. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem 23. héten derült ki a limfóma.

Először sugárkezelést alkalmaztak, ami biztonságosabb volt a magzatra, nézték folyamatosan a sugárterhelést, nem volt gond.

Majd mikor ez nem bizonyult elégnek, akkor még kettő ciklus kemoterápiát kaptam szülésig. Szülés után fordultak rosszra a dolgok, mikor is elmehettem PET CT-re, amire terhesség alatt nem volt lehetőség, és kiderült a negyedik stádium.

Nagyon szar érzés mikor csütörtökön megcsászároznak, szerdán meg már mehettem az első kemóra, otthon hagyva az egy hetes babát meg a hat éves fiamat. A baba hálisten teljesen egészséges, minden rendben van vele, már 8 hónapos.

2023. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Borzasztó, hogy miket olvasok itt. :(

Nagyon sajnálom azokat, akiknek nem lehetett boldog babaváró időszaka, együtt tudok érezni veletek, nálam is terhesség alatt állapítottak meg daganatot. Ezek után nem tudom elhinni, hogy nincs összefüggés a terhesség és a daganatok kialakulása között.


9-es, milyen különös (és véletlen), hogy nálam is pont a 23. héten derült ki a limfóma. Az én kisfiam most 1 éves. Az első terhességed alatt nem volt ilyen probléma? Én szeretnék, de félek másodikat vállalni, nehogy nagyobb baj legyen. Ha nem bánnád, folytathatnánk priviben.

2023. jan. 31. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!