Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam hogy terhes vagyok!...

Nem tudtam hogy terhes vagyok! Nagy bajt okozhattam? 7.hétben járok a terhességemnél,e-héten derült ki.. Semmi tünet nem volt,negatív tesztek hada. Labor hcg kimutatta. Viszont az aggodalmam oka az. Hogy 2 hétig voltunk Hollandiában barátoknál.

Figyelt kérdés

Szóval ez az utóbbi 2 hetem

4-6.hétig

Ami azt jelenti hogy a 2 hét alatt,jó sok coffe shopot meglátogattunk,sok sütit fogyasztottunk..

Gondoltam egyszer vagyunk hollandba,illetve fiatalok miért ne.

Mikor megtudtam a dolgot azóta stresszben vagyok,hogy sokat árthattam-e a babámnak..

Nyílván semmi ilyenhez nem fogok nyúlni..még a kv-t is letettem..

Légyszi ne ítéljetek el..



2022. okt. 2. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Cannabis... most akarsz gyereket vagy sem? Fordulj a terhesgondozást végző orvosodhoz a kérdéseiddel.
2022. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Tudtommal ilyen fázisban az alkohol se árt, sokan nem tudják még ilyenkor hogy terhesek
2022. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
De ha volt rá esély,egy pici is, akkor miért????Kérdezd az orvost.Ez azért nem egy pohár bor volt.
2022. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem volt rá esély,mert pcos-t meg ir-t diagnosztizáltak nálam.

Doki szerint állapot javulás után lenne esélye hogy összejön a baba.

E dolgok diagnosztizálas után,voltam úgy hogy oké most kifújom magam.

És láss csodát mégis..

2022. okt. 2. 16:25
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Elvileg ilyenkor még nem vagytok összekötve, nem lesz baj. Ki van ez találva természet anya által. Ha minden babának baja lenne amiatt amit az anyja fogyasztott, amikor nem tudta, hogy terhes, lennének nagy gondok.
2022. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha gyereket tervezel,nem védekezel,és nem vagy tuti meddő, akkor van rá esély.Nem mérgeztem volna sz@rrá magamat 2 héten át,de mostmár mindegy.Továbbra is azt mondom,hogy az orvos tudja megmondani,mivel ki tudja meddig vannak azok az anyagok a véredben,és hogy pontosan mennyi idős terhes vagy.Ne érts félre,én drukkolok,hogy minden rendben legyen.
2022. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Remélhetőleg..

Hirtelen elkeseredettség és több évnyi próbalkozás,és vigyázás mellett úgy gondoltam hogy kikell adnom magamból a szuszt..

Sajnos úgy kiadtam,hogy örök életemig ezen fogok stresszelni..

2022. okt. 2. 16:35
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Hollandba 🤦‍♀️
2022. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Hát sokminden pont a 8-10. hétig fejlődik ki. Pl záródik a gerinc meg ilyesmik. Pont azért kell a terhesség legelején már folsavat szedni. De már nem sokat tehetsz.


Majd uh-n meglátod,meglátja a doki. De nem hiszem, hogy néhány "süti" akkora bajt okozna.


Az alkohol már nagyobb baj lenne.

2022. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat igazából ez van, már nem tehetsz ellen, úgyhogy fölösleges ezen pörögnöd…

Reméljük nem lesz semmi baja, illetve mostmár figyelj a dolgokra, főleg mivel ennyire nehezen jött össze.

Na meg mindenesetre ami történt megtörtént, szégyen-nem szégyen, kérd ki azért orvos/védőnő véleményét is.

2022. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!