Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a terhessége...

Kinek milyen volt a terhessége? Alig vártátok hogy vége legyen vagy inkább élveztétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első babámmal nagyon lassan telt el, még dolgoztam, örökkévalóságnak tűnt. Amúgy nem volt semmi, kb. 5 hónapos koromig nem is látszott, nem volt nagy hasam, teljesen fitt voltam az utolsó héten is.


A második hasonlóan telik, csak az idő megy valahogy 3-szor olyan gyorsabban 😃

2023. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szerettem terhes lenni, még közel 40 évesen is minden percét szerettem.
2023. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel mintha meg sem történt volna. Semmi bajom nem volt, 38.hétig dolgoztam. De annyira a mubkába feledkehtem, a terhességemről "lemaradtam".


A második meg a pokol volt számomra. Folyamat fájdalmak, vérzések. Mellette ott volt az akkor 2éves fiam, pihenni nem tudtam. Én számoltam vissza a napokat, 36.héttől meg minden nap könyörögtem neki, bujjon már elő, mert borzalmas fájdalmaim voltak.

2023. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első 2 nagyon jól telt, de a végén már persze alig vártam, hogy vègre vège legyen (terminustúllépéssel szültem őket)



Most még csak 16 hetes vagyok, de alig vàrom, hohy vège legyen.


Sok a komplikàció ès ha vége az azt jelenti nekemmjelen esetben, hogy minden rendben, egèszségesek vagyunk, meg tudam tartani a terhessègemet.

2023. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
hát - végül is a kínzást is élvezi valaki
2023. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jó volt. A másodikkal nagyon megszenvedtem, alig vártam a végét.(10 év van a 2 gyerek között). Ami probléma előjöhetett, az nálam szinte elő is jött.
2023. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ennek viszonylag örülök, ha egy páran élveztétek :)

Sajnálom, ha valakinek vészes hányása van, az nem kellemes dolog :(

6-os, mik voltak a problémák?

2023. febr. 1. 07:46
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Imádtam, mindent meg tudtam csinálni, aktív voltam még hatalmas hassal is. Sokan azt hitték ikreket várok, annyira kikerekedtem, így kicsit lomhább és lassabb voltam, de szerencsére nem volt semmi gond. Persze ehhez az is kellett hogy semmi komplikáció nem volt, és engem megnyugtatott hogy csináltattam prena tesztet, így a 11. héttől teljesen biztos voltam benne hogy minden rendben lesz. A kiírt nap előtt két nappal még suliban is voltam előadásokon. Jókat nevettem rajta hogy fél óra volt egy cipőbekötés, meg nem fértem bele a télikabátomba, és negyed óra volt amíg fekvő helyzetből valahogy felkászálódom, de ennyi apró kellemetlenség bőven belefér. Néha picit fájt hogy rugdosta a bordáimat, más fájdalmam nem volt.
2023. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt szerettem itthon voltam, nem dolgozhattam, pihentem, így kb nem is vettem észre.Na a második amikor már ott volt az első az húzósabb volt. Talán a második trimeszter elfogadható volt. De az első a rosszullétek miatt volt nehéz a harmadik trimeszter meg már a nagy pocak miatt.
2023. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utáltam minden percét, pedig nem volt sok problémám, egyszerűen csak ez a terhesség nem az én világom. Alig vártam, hogy vége legyen.
2023. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!