Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a terhessége...

Kinek milyen volt a terhessége? Alig vártátok hogy vége legyen vagy inkább élveztétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy terhességem volt. Az az abszolút tünetmentes. Csak a hasam nőtt. Én élveztem.
2023. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az első trimeszter borzalmas volt, második trimeszterben csak a hasam nőtt de energikusabb voltam mint valaha és ilyen pihentetően sose aludtam még, mint akkor. 3 trimeszterben már a dátumhoz közeledve megint nem volt jó. Már se ülni, se feküdni nem volt kényelmes, a járás is kellemetlen volt mert nyomott a baba.

Összességében nem volt olyan rossz amilyenre számítottam, rengeteget nevettünk a férjemmel. Nekem pozitív élmény maradt de azért még mindig jobb nem terhesnek lenni.

2023. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Első babámat várom még dolgozom, én elég jól bírom úgy érzem. Élvezem hogy már mocorog és akkora hogy jól érzem. De kettős egyrészt alig várom hogy lássam másrészt izgulok is hogy úristen minden rendben legyen és megoldjak mindent.

Kéz zsibbadás, fáradtság, néha derék és hátfájdalom van de ezek elviselhetőek szerencsére. Remélem így is marad minden.

2023. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Az első trimeszterben ugye a rengeteg hányás (első babánál sose hánytam), napi 3-szor, 4-szer. Mikor ennek az időszaknak vége lett, akkor enyhe depressziós tüneteket produkáltam, amit mai napig sem értek. Ez szerencsére 2-3 hétnél tovább nem tartott. Aztán volt kb 3-4 hét nyugi. Jött a reflux. 31 hetesen elindult a vérnyomásom, aztán iszonyatos vizesedés.A végére enyhe toxémia is kialakult, így 38+6nál indítottak.

2023. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a feléig hánytam (vészes hányás), így csak a második felét tudtam élvezni. A mostani terhességemnél szintén hánytam, de 17. hét környékén megszűnt. Sajnos most nem telt jól utána se. Vérszegénység, cukor, pajzsmirigy probléma. Most az utolsó hónapban jók az eredményeim, így ennyit tudok élvezni az egészből. Várom amúgy a szülést, mert megterhelő volt lelkileg a sok rossz eredmény és a vizsgálatokra küldés. Az egész terhességem abból állt, hogy orvoshoz mentem. Ennek ellenére szeretnék 3. gyereket is. Megéri a sok szenvedés.
2023. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok, hogy írtatok válaszokat :)

15, végre valaki azt mondja, hogy megéri :D

Az szomorított el, hogy itt annyi anyuka írta szülés után is, hogy "azokat a borzalmas kellemetlenségeket, fájdalmakat nem szeretnék mégegyszer átélni", stb. Nehogy már a terhesség meg a szülés miatt ne merjék bevállalni, az is elég ha csak ránézel a gyerekedre, és végiggondolod, hogy megérte e. És bizony megéri szerintem ❤️

2023. febr. 1. 18:05
 17/17 anonim ***** válasza:
15. héten járok, eddig utáltam, nagyon sokat voltam rosszul, sokszor éjszaka is hánytam, fájt a fejem, szédültem, borzasztóan fáradt voltam. Most kezd végre kicsit jobb lenni, remélem, nem jönnek vissza a korábbi tünetek.
2023. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!